Je lepší kočík Cybex Priam alebo Joolz Hub?

Zodpovedané
27. mar 2021

Dobrý deň,

rozhodujem sa medzi dvomi kočíkmi.

Je lepší kočík Cybex Priam alebo Joolz Hub?

Ďakujem

Dobrý deň,

tieto dve značky, resp. modely nie sú veľmi porovnateľné, preto by rozhodovanie mohlo byť ľahšie.

Cybex Priam má priestrannejšiu vaničku a športové sedadlo je dlhšie. Zväčša sa stretávame s tým, že už okolo 16. mesiacov dokáže byť menší pre dieťatko.

Cybex Priam 3

Väčší priestor pre dieťatko vozené v zimnom období, keď sa používa teplejšie oblečenie a fusaky je len výhodou.

Celkovo podvozok Cybex je vhodný do mesta, ale aj na prírodné terénnejšie chodníky.

S pozdravom
Dominika