Je lepší kočík pre súrodencov EW Duo alebo BGB Donkey?

Zodpovedané
12. mar 2021

Dobrý deň,

chcela by som požiadať o radu pri výbere kočíka. Medzi deťmi bude rozdiel 18 mesiacov.

Nemáme úplne veľké auto, takže by bolo fajn, keby bol aspoň trochu skladný.
Radšej by som, aby boli vedľa seba, nie za sebou.

Páči sa mi celkom EW duo, alebo BGB Donkey - pretože máme ešte jednu, pre ktorú by bolo fajn stúpadlo.

Je nejaký, ktorý by ste odporučili?

Ďakujem

Dobrý deň,

kočík EW duo sa už prestal vyrábať.

Easywalker Duo Plus

Čo sa týka značky Bugaboo tu bohužiaľ neponúkame. Takže Vám veľa o nej povedať neviem, len recenzie od mamičiek.

Máme zákazníčky, ktoré z tohto kočíku prechádzali veľmi skoro na inú značku kočíkov, pretože hľadali niečo menšie a spratnejšie. Bugaboo Donkey skôr mamičky kupovali aj s vaničkami a potom postupne prechádzali na ľahšie kočíky.

Bugaboo Donkey

Bugaboo Donkey 2

Skúste si pozrieť ešte značku Thule alebo Valco Snap Duo. Sú to skladné kočíky. Značka Thule je vhodná aj do terénu. Deti tam sedia vedľa seba a ak by ste chceli niečo ľahšie, určite si pozrite Valco Snap Duo s týmto modelom boli mamičky, ktoré u nás tento kočík kupovali nadmieru spokojné.

Thule Urban Glide Double

Valco Baby Snap Duo

Pekný deň
Mirka