Ktorý kočík doplní Thule Urban Glide 2?

Zodpovedané
17. apr 2021

Dobrý deň,

mám 10 mesačnú dcéru a kočík Thule Urban glide 2, ktorý využívam v podstate denne na prechádzky do vinohradov či do lesa. Hľadám však nejaký ľahučký a spratný kočiar, ktorý by doplnil Thulecko, dal by sa využívať možno aj denné na prechádzky do mesta, na asfaltové povrchy či len tak do obchodu, keď sa mi nebude chcieť ťahať so sebou thulecko.

Mám v hlave 2 favoritov. Prvý je Valco Snap Trend a druhý Cybex Eezy s+2. Bojím sa na Tom valcu, že nie je odpružený, ale zasa na druhej strane na terénne povrchy mám doma tátoša. Páči sa mi na oboch nízka hmotnosť.

Ktorý by ste mi odporučili?

Ktorý má možno dlhšiu využiteľnosť z hľadiska veľkosti dieťaťa?

Ak máte pre mňa ešte nejaký iný tip, budem vďačná.

Ďakujem

Dobrý deň,

presne ako ste písali, kočík na horší terén už máte a preto pri hľadaní kočíka do mesta a nie náročného terénu by som hľadala podľa váhy.

Pri všetkých možnostiach mi Cybex Eezy S+² príde ako rozumné riešenie. Váha, skladnosť, dobré ovládanie a naozaj dobré jazdné vlastnosti. Toto pri ňom vidím ja.

Cybex Eezy S+²

Dokonca aj opierka chrbátika je dlhšia v porovnaní s podobnými modelmi.
Osobne by som volila tento model.

Ak by sme hľadali niečo podobné, tak Babystyle Oyster Zero by bolo niečo podobné. Konštrukcia je väčšia, keď sa poskladá.

Babystyle Oyster Zero

S pozdravom
Dominika