Poradíte kočík pre vysokých ľudí?

Zodpovedané
16. mar 2021

Dobrý deň,

hľadám dvojkombinaciu (hlboká vanička + vajíčko). Ja aj muž máme nad 180 cm takže hľadáme kočík s predĺženou, najlepšie teleskopickou rúčkou. Dobré odpruženie, nafukovacie kolesá a veľká (dlhá) vanička je tiež podmienka. Potešila by čo najskladnejšia konštrukcia a vanička.

Ktorý kočík spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Dobrý deň,

určite by pre Vás bol najvhodnejší model od značky ABC Design - Salsa 4 air.

Tieto kočíky sa ale nepredávajú v možnosti vanička+ vajíčko, ale sú k dispozícii iba ako trojkombinácia. Naozaj sú ako keby vymyslené pre vyšších ľudí. Kočík by mal mať všetko, čo od neho očakávate.

ABC Design Salsa 4 Air

S pozdravom
Dominika