Aká je najlepšia autosedačka 0-18kgm ktorú môžem otáčať o 360 stupňov?

Zodpovedané
11. nov 2019

Dobrý deň,

ktorá autosedačka v kategórii 0-18kg - o 360° otočná - je najlepšia?

Ahoj,

najlepšia je individuálne - každému sedí niečo iné. Celkovo ale ja osobne považujem za “najlepšie” tie modely (autosedačiek, kočíkov, iných produktov), ktoré ponúkajú najlepší pomer cena-kvalita-výkon-bezpečnosť - funkcie.

Preto tu odporučím Maxi-Cosi AxissFix Plus, čo je fantasticky hodnotená (a Maxi-Cosi vyrábajú kvalitné a pohodlné autosedačky), alebo potom Joie i-Spin 360 E, čo je dobrá kvalita za peknú cenu.

Autosedačka Joie i-Spin 360 E

  1 skúsenosť

Autosedačka Joie i-Spin 360 E sa od verzie i-Spin 360 odlišuje len tým, že neobsahuje delenú vnútornú vložku. Je teda vhodná až pre samostatne sediace deti.

Autosedačka Maxi-Cosi AxissFix Plus

Autosedačka Maxi-Cosi AxissFix Plus je určená pre deti od 0 do 18 kg, teda od 45 do 105 cm. Ide o otočnú autosedačku o 360°, ktorá zabezpečuje maximálnu úroveň pohodlia a bezpečnosti.

Ešte bezpečnejšia je Britax-Römer Swingfix i-Size, ale nie všade ju dostať plus je ozaj z tých drahších (iná od Römer by bola napr. Britax-Römer Dualfix i-Size).

Autosedačka Britax Römer Swingfix i-Size

Autosedačka Britax Römer Swingfix i-Size je flexibilná autosedačka pre deti od 61 do 105 cm. Vďaka bočnému natáčaniu k dverám auta je manipulácia so sedačkou aj dieťaťom pohodlná. Získala ocenenie za dizajn iF Design Award.

Autosedačka Britax Römer Dualfix i-Size

Autosedačka Britax Römer Dualfix i-Size je najviac flexibilnou voľbou pre dieťa od narodenia do 4 rokov (105 cm).

A z tých drahších ešte spomeniem Cybex Sirona M2 i-Size, Cybex Sirona S i-Size, Cybex Sirona Z i-Size, Cybex Sirona Q i-size.

Autosedačka Cybex Sirona M2 i-Size

Autosedačka Cybex Sirona M2 i-Size spĺňa nové európske požiadavky a predpisy pre autosedačky ECE R-129. Dieťa je možné v nej prevážať v pozícii proti smeru jazdy od jeho narodenia až do 105 cm telesnej výšky (cca 4 roky).

Autosedačka Cybex Sirona S i-Size

Autosedačka Cybex Sirona S i-Size má jednou rukou ovládateľný inovatívny 360​​° otočný mechanizmus, ktorý poskytuje pohodlné nastupovanie a vystupovanie. Znižuje tak namáhanie chrbta rodičov.

Autosedačka Cybex Sirona Z i-Size

Autosedačka Cybex Sirona Z i-Size je určená pre deti do 18 kg. Nemožno ju použiť bez Isofixovej základne. Základňu Cybex Base Z je potrebné dokúpiť.

Autosedačka Cybex Sirona Q i-size

Autosedačka Cybex Sirona Q i-size je určená pre deti od 0 do 18 kg (45 - 105 cm).

S prianím pekného dňa,
Zuzana Švantnerová
poradkyňa výberu autosedačiek
www.detivaute.sk
Facebook: Deti v aute