Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Autosedačka Britax-Römer Dualfix alebo King 2 pre chlapca, 1 rok, 80 cm?

Zodpovedané
11. sep 2019

Chcem vybrat to naj pre syna - ma 1 rok, 80 cm. Idealne, aby bola autosedacka co najdlhsie v protismere, Isofix je ok. Moznost primontovania stolika.

Co mi vies povedat k tymto dvom autosedackam?

Dakujem.

Ahoj!

Medzi autosedačkami Römer Dualfix Römer alebo King 2 nie j eveľmi čo riešiť, ak si želáš, aby synček ostal čo najdlšie v protismere. King II totiž nie je možné upoevniť v protismere jazdy.

Ak by si chcela k Dualfixu (čo je dobrá sedačka, takže sa tam určite nemáš čoho báť) nejakú alternatívu, ja osobne by som sa pozerala (v podobnej cenovej a bezpečnostne adekvátnej kategórii) na Römerku Max-Fix II, Joie i-Spin 360, niektorú zo Cybex Sirona, alebo Maxi-Cosi AxissFix Plus. Každá z nich je určite dobrá a ťažko sa rozhoduje len na základe veku dieťatka a súhlasu s isofixom. Odporúčam jednoznačne, ak máš aspoň trošku možnosť, ásť tvojich favoritov osobne odskúšať aj so synom do niektorej predajne, kde by mohli byť dostupné - predsa len cvidieť, ako sa mu v nej sedí a koľko má ešte miesta na zvýšenie, donastavovanie a rast celkovo - je na v tomto veku u autosedačiek nezaplatenie.


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka

Viac o mne na Youtube: kočíkujem / spievam (kuk aj Spotify), či Instagrame.