Budú sedieť na Cybex Balios S lyže, ktoré sú určené k Cybex Priam?

Zodpovedané
19. okt 2021

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom kočíka Cybex Balios S.

Budú sedieť na Cybex Balios S lyže, ktoré sú určené k Priamu?

Existujú nejaké iné, ktoré by pasovali?

Ďakujem

Ahoj,

model lyže pre Cybex Priam 3 ti nebudú pasovať na model Cybex Balios S.

Cybex Balios S

Mám dobrú a pre teba myslím, že veľmi potešujúcu správu! Existujú lyže SNOWALK, ktoré ti pasovať určite budú! Nevyzerajú síce tak štýlovo ako z Priam-u, ale funkcionalita je zachovaná.

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kočikopédiu a môj login (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally