Kombinovaný kočík Neonato Puro - skúsenosti? Oplatí sa?

Zodpovedané
27. jan 2021

Zdravím,

kočík Neonato Puro Urban som si vybrala. Máte s ním nejakú skúsenosť? Či sa oplatí.

Ahoj,

Neonato Puro Urban je za mňa v prvom rade pekný, výrazný kočík pre mamičku, čo sa nebojí ukázať. Okrem toho, že je dizajnovkou, je však vybavený na nástrahy nerovností a terénov - a to vďaka veľkým kolesám. To je ozaj super výhoda a presviedčací argument aj pre tatinkov. Ďalej pochválim pevnú konštrukciu vhodnú aj pre vyšších, nie privysokú váhu - 11,5 kg je veľmi fajn, a look poťahov, farby.

Neonato Puro

K negatívam - ak sa maminky na niečo sťažujú, sú to najmä: mikro košík, ktorý je takmer nepoužiteľný, kratšia strieška (najmä v ľahu, ale novšie verzie ju už majú vychytanejšiu) a priestorovo menšie sedadlo, väčší rozmer po zložení. Väčšie predné kolesá sú výhodou pri prechádzaní cez prekážky, ale sťažujú manipuláciu a občas sa o seba zaseknú. Tiež, nie každému ťažisko umožňuje ľahké vychádzanie na obrubníky.

Podľa mňa fajn kočík, najmä ako začiatočný pre niekoho s túžbou po peknom neopozeranom modele určite zaujímavý. Minimálne na začiatok.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli