Aká je pravdepodobnosť, že ovulácia prebehla na druhý deň po pichnutí Pregnylu?

Zodpovedané
14. máj 2019

Dobrý deň,

tento mesiac som absolvovala IUI, a to po stimulácii vaječníkov v 11. DC - 18 mm folikul.

Aká je pravdepodobnosť, že ovulácia prebehla po pichnutí Pregnylu na druhý deň?

Na sono mám ísť až v piatok, ale nič necítim.

Príde mi menzes skôr, keďže som bola na IUI na 11. deň cyklu?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

pokiaľ bol Pregnyl pichnutý, tak máte istotu, že folikul praskne. Je možné to následne skontrolovať ultrazvukom.

Menzes môže prísť skôr, ak bola skôr ovulácia.

Prajem Vám pekný deň,
MUDr. Peter Krajkovič