Mám šancu otehotnieť, keď pijem čaj z alchemilky?

Zodpovedané
7. máj 2019

Dobrý deň,

s manželom sa už tri roky snažíme o prvé dieťa. Zmenila som lekára a teraz som posledné mesiace brala Progesteron. Manžel užíval Folandrol.

Lekárka mi po 8 mesiacoch vysadila Progesteron. Začala som piť čaj z alchemilky a Vitex jahňací. Manžel prešiel z Folandrolu na čaj kotvičník zemný.

Je šanca vďaka týmto čajom otehotnieť?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

pri snahe otehotnieť 3 roky by som sa už nespoliehal na vitamíny a čaje, ale určite je vhodné navštíviť lekára s požiadavkou na riešenie neplodnosti.

To znamená zrealizovať vyšetrenie partnerov a navrhnúť postup liečby.

Prajem Vám pekný deň,
MUDr. Peter Krajkovič