Mám šancu otehotnieť pri užívaní Duphastonu?

Zodpovedané
7. sep 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom nášho problému. Už tri roky sa snažíme o dieťa a sme neúspešní. Na začiatku snaženia bol muž na spermiograne a mal ho ok. Môj hornonálny profil bol ok.

Zo začiatku sme užívali Inofolic a Folandrol..No nezabral Neskôr mi lekár odporučil Clostilbegyt, ale tiež nezabral. Od zajtra idem užívať Duphaston.

Mám šancu otehotnieť?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

pri 3 rokoch snahy otehotnieť je už určite vhodná návšteva v centre asistovanej reprodukcie s doplnením vyšetrení a určením postupu.

Prajem Vám pekný deň,
MUDr. Peter Krajkovič