Aký je rozdiel medzi týmito autosedačkami Britax Römer?

Zodpovedané
23. feb 2020

Dobrý deň.

chcela by som sa poradiť ohľadom autosedačiek Britax Römer.

Aký je rozdiel medzi týmito autosedačkami?

Je tam rozdiel v polohovateľnosti?

Máme hendikepovanú ročnú dcérku a potrebujeme autosedačku, ktorá sa dá dať čo najviac do polohy ľahu.

Ďakujem

Dobrý deň,

toto Vám celkom povedať neviem. Ideál by bol ísť vyskúšať priamo do predajne ale z toho, čo viem odporúčam skôr i- size verziu, mala by vydržať dlhšie (má dlhšiu chrbtovú opierku).

Vo všeobecnosti však odporúčam určite ísť autosedačku (ak je to možné) vyskúšať do nejakej predajne. Vo viacerých obchodoch sú ochotní autosedačku Vám aj vyskúšať nainštalovať do auta. Sklon totižto závisí aj od sklonu sedadiel v aute.

S prianím pekného dňa,
Zuzana Švantnerová
poradkyňa výberu autosedačiek
www.detivaute.sk
Facebook: Deti v aute