Aký máte názor na autosedačku Britax One 4 Life?

Zodpovedané
8. jan 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť pri výbere autosedačky.

Aký máte názor na autosedačku Britax One 4 Life?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

priznám sa, že autosedačku Britax-Römer One4Life som si musela vygoogliť. Neviem kde ste na ňu narazili, ale táto autosedačka sa predáva na USA trhu, takže pravdepodobne nebude ani spĺňať jednu z EÚ noriem, ktoré autosedačky u nás predávané a používanú spĺňať musia.

Ak žijete v USA a preto zvažujete túto autosedačku tak len napíšem, že podľa môjho názoru autosedačky s takýmto váhovým rozpätím musia mať toľko kompromisov. To sa týka pohodlia pre dieťa aj bezpečnosti, že sedieť budú možno tak dieťaťu v strede váhového rozpätia.

Pre bábätko ani pre väčšie dieťa nebude celkom OK.

Britax Römer One4Life

Autosedačka Britax Römer One4Life je vhodná od narodenia po 36 kg.

S prianím pekného dňa,
Zuzana Švantnerová
poradkyňa výberu autosedačiek
www.detivaute.sk
Facebook: Deti v aute