Môže byť partner pri hypnopôrode?

Zodpovedané
20. nov 2018

Dobrý deň,

chcela by som sa opýtať, ako a či vôbec hypnopôrod pracuje aj s rolou otecka pri pôrode. Je im v kurze venovaná zvláštna pozornosť?

Ďakujem pekne za odpoveď

Dobrý deň,

na našich kurzoch sú okrem maminiek aj páry a veľmi radi vidíme oteckov, ktorí sa rozhodli prípravu absolvovať so svojimi partnerkami.

V dnešnej dobe je často tlak na mužov, aby boli pri pôrode. Mnohí nevedia, čo sa od nich vlastne očakáva, alebo ako môžu svojej manželke/partnerke byť nápomocní.

Na kurze sa budúci oteckovia dozvedia veľa dôležitých informácií. Zistia, že môžu byť toho celého súčasťou a naučia sa, ako byť oporou a podporou pre svoju partnerku.

Je úžasné, keď sú v tom partneri spolu a aj pre oteckov sa tak narodenie dieťatka stáva výnimočnou skúsenosťou, ktorá spája novovzniknutú rodinu 🙂.

Mgr.Hana Rollová
Lektorka kurzov Hypnopôrod Slovakia™
hana.rollova@gmail.com
tel: 0917480077
www.hypno-porod.sk
www.hypno-porod.com/facebook