Ide o tehotenstvo?

Zodpovedané
5. jan 2020

Dobrý deň,

31.12.2019 som si našla na nohavičkách ako keby výtok tmavohnedej farby. Myslela som si, že som dostala menzes, ale potom výtok skončil. Menzes čakám 5.1.2010.

Ide o tehotenstvo?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

na tehotenstvo možno myslieť, pokiaľ by vám meškal menzes.

Slabé špinenie pred nástupom normálnej menštruácie sa môže objaviť aj z dôvodu hormonálnych zmien v organizme, no môže byť i príznakom implantácie embrya v maternici.

Preto vám na vašu otázku neviem odpovedať. Ak vám bude meškať menzes, vtedy si spravte tehotenský test doma z moču.

Prajem Vám pekný deň,
MUDr. Janka Mišáková