Môžem kombinovať ananás, grapefruit, Inofolic a alchemilkový čaj?

Zodpovedané
4. jan 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Pred pol rokom som prekonala missed abortion a absolvovala som kyretáž bez komplikácií. Po 5 týždňoch prišiel menzes, úplne pravidelný cyklus.

Teraz sa chceme s manželom snažiť o druhé tehotenstvo. Gynekologička mi odporučila užívať Inofolic, manželovi Folandrol a alchemilkový čaj pre mňa. Všetko užívam.

Doma mi odporúčajú aj také babské recepty ako ananás a grapefruit.

Môžem to kombinovať?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

je to v poriadku.

Účinnosť kyseliny listovej v uvedených preparátoch sa tým nezníži.

Prajem Vám pekný deň,
MUDr. Janka Mišáková