Tretí rok sa nám nesnaží otehotnieť. Čo nám odporúčate?

Zodpovedané
6. apr 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom mojej situácie. Pri prvom pôrode a aj v tehotenstve bolo všetko v poriadku, bez komplikácií. Dcérka má už 5 rokov a my sa už 3. rok snažíme o druhé dieťa a nedarí sa nám.

Sono som mala v poriadku. Menzes mám síce nepravidelný, ale maximálne mi mešká 2 týždne.

Čo nám odporúčate?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

príčin prečo sa vám druhýkrát nedarí otehotnieť môže byť veľmi veľa z vašej strany, ako i zo strany partnera.

Preto by najlepším riešením bolo absolvovať vstupnú konzultáciu v centre asistovanej reprodukcie, kde vieme komplexne vyšetriť vás ako i partnera, zistiť príčinu a odporučiť ďalší postup.

Prajem Vám pekný deň,
MUDr. Janka Mišáková