Bol Inofolic príčinou hnedého krvácania?

Zodpovedané
1. mar 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Keď som brala Inofolic, tak som mala hnedé krvácanie. Užívala som ho preto, aby som mala pravidelnú menštruáciu.

Bol Inofolic príčinou hnedého krvácania?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

nemyslím si, že Inofolic mohol spôsobiť takéto krvácanie, resp. špinenie, nakoľko sa nejedná o hormonálny prípravok.

Nepíšete či bolo krvácanie mimo normálneho menštruačného krvácania, alebo sa iba zmenila intenzita a charakter menštruačnej krvi.

Treba si odsledovať takéto odchýlky krvácania a prípadne riešiť stav s vaším gynekológom.

Prajem Vám pekný deň,
MUDr. Janka Mišáková