Bolo by na 33. deň po KET už vidieť srdiečko?

Zodpovedané
9. jan 2020

Dobrý deň,

podstúpila som IVF (KET) a 14. deň po KET som bola na odbere krvi. Tá vyšla pozitívna. Povedali mi, že o tri týždne mám prísť na sono.

Od ktorého týždňa po KET je vidieť, či bije srdiečko?

Potrebovala by som ísť na sono o 3 dni skôr, lebo cestujeme.

Bolo by na 33. deň po KET už vidieť srdiečko?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

po pozitívnom tehotenskom teste po transfere embrya sa prvé ultrazvukové vyšetrenie zvykne robiť približne o 14 dní, kedy v ideálnom prípade by už malo byť vidieť akciu srdiečka.

Ak by ste šli na sono o 3 dni skôr, ako vám bolo doporučené, určite to nebude problém.

Veľmi vám držím palce.

Prajem Vám pekný deň,
MUDr. Janka Mišáková