O bábo sa snažíme 8 mesiacov a stále nič. Mám ísť na testy?

Zodpovedané
11. júl 2020

Dobrý večer,

chcela by som sa poradiť ohľadom nášho problému. Už 8 mesiacov sa snažíme o bábätko. Sex mávame skoro každý druhý deň a nedarí sa.

Dnes som dostala menštruáciu, ale je iná. Je slabá a mám hnedý výtok spojený so slabým krvácaním. Bola som na preventívnej prehliadke a som ok.

Máme skoro trojročnú dcéru, pri nej to bolo na prvý raz počas plodných dní.

Mám ísť ešte raz za gynekológom poradiť sa?

Sú potrebné nejaké testy?

Ďakujem

Dobrý deň,

pri snažení sa viac ako rok sú indikované ďalšie vyšetrenia.

Odporúčam nechať sa vyšetriť, aspoň sa Vám potvrdí alebo vyvráti, či je všetko v poriadku a budete vedieť ako ďalej postupovať.

S pozdravom