Posúva sa aj ovulácia, keď sa mi posunie menštruácia?

Zodpovedané
18. máj 2020

Dobrý deň,

od začiatku roka mám rozhádzaný cyklus. Tento mesiac sa mi posunula menštruácia o 8 dní. Týždeň predtým som mala vysoké teploty, tak asi preto.

Posúva sa aj ovulácia, keď sa mi posunie menštruácia?

Podľa výpočtov by som mala mať ovuláciu 19.5.2020, ale príznaky ovulácie som mala už 3 - 4 dni po ukončenej menštruácii.

Ďakujem

Dobrý deň,

posunutím menštruácie sa s najvyššou pravdepodobnosťou posúva aj menštruácia.

Pokiaľ ste si neni istá, tak odporúčam sa otestovať v danom cykle testom na ovuláciu z moču.

S pozdravom