Ktorá osvedčená klinika v Budapešti sa primárne zaoberá akupunktúrou?

Zodpovedané
18. aug 2022

Dobrý deň,

chcela by som poradiť pri hľadaní kliniky.

Viete mi odporučiť kvalitnú osvedčenú kliniku v Budapešti, ktorá sa zaoberá primárne akupunktúrou?

Ďakujem

Dobrý deň,

je mi ľúto, ale neviem Vám poradiť žiadnu ambulanciu a ani kliniku v Budapešti.

Ak by ste potrebovali viac informácií, alebo by ste sa chceli objednať na terapiu, prosím kontaktujte ma prednostne telefonicky. Ak to nie je z Vašej strany možné, tak e-mailom.

Majte sa krásne!

Ľubica Stanovská
certifikovaný praktik tradičnej čínskej medicíny
mobil: +421 905 795 501
e-mail: sinomedika@gmail.com
web: www.cinska-medicina-bratislava.sk/