Môže sa v 3. trimestri užívať Septilen a Quixx?

Zodpovedané
22. sep 2019

Dobrý deň,

som v 38+1 a mám nádchu a bolí ma hrdlo.

Môžem užívať na nádchu Quixx a na hrdlo Septilen, ak užívam Dopegyt 2-1-2, Maltofer 0-1-0 a Magnerot 0-1-0? N

Neublíži Quixx a Septilen bábätku?

Ak budem rodiť ako chorá, môže to hneď po pôrode odo mňa bábätko dostať?

Ďakujem

Dobrý deň,

Septilen a Quixx môžte užívať v tehotenstve, aj popri ostatných liekoch.

Novorodenca je potrebné určite chrániť pred nachladnutím. Po pôrode Vám určite na oddelení v nemocnici poradia ako chrániť bábätko v prípade, ak ste nachladnutá.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová