Môžu sa dávať kvapky Espumisan do každého druhého umelého mlieka proti kolikám?

Zodpovedané
18. jan 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom kvapiek Espumisan

Môžu sa dávať kvapky Espumisan do každého druhého umelého mlieka proti kolikám?

Alebo stačí iba mliečko?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

Espumisan môžte dávať aj k mliečku, ktoré je špeciálne proti kolikám. Espumisan sa môže dávať pri každom kŕmení. Ale samozrejme vy pozorujete svoje dieťatko, tak môžte mu dávkovanie Espumisan redukovať podľa potreby.

Napr. ja som po čase dávala Espumisan iba ku večernému a nočnému kŕmeniu.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová