Ako postupovať, keď manžel nebude súhlasiť s mojím návrhom?

Zodpovedané
30. apr 2019

Dobrý deň,

chcem sa rozviesť a využiť bezplatnú právnu pomoc. Mám len rodičovský príspevok a prídavky. Skoro všetko ide na poplatky a banke.

Ako mám postupovať, keď manžel nebude súhlasiť s mojím návrhom?

Ďakujem

Dobrý deň,

postupujte v zmysle Vami podaného návrhu a trvajte na dôvodoch rozvodu. Nič iné Vám v tom iné neviem poradiť po právnej stránke.

Po inej stránke:
1. obrňte sa trpezlivosťou
2. oznámte mu, že na návrhu trváte a že jeho názor je Vám ukradnutý a
3. pripravte sa s deťmi čo najskôr na život bez manžela a otca.

S úctou,

Advokátska kancelária JUDr. Jána Kasenčáka
Zapísaný v zozname advokátov vedenom SAK pod č. 4907
Juraja Fándlyho 2163/7
010 01 Žilina
Slovenská republika

Tel: +421 (911) 541273
E-mail: office@kasencaklegal.eu