Je nutné, aby si človek hľadal advokáta v danom meste, kde je nehnuteľnosť?

Zodpovedané
1. dec 2019

Dobrý deň,

chcela by som som sa poradiť ohľadom sporu majetkového vysporiadania podielového spoluvlastníctva.

Je nutné, aby si človek hľadal advokáta v danom meste/okrese, kde je nehnuteľnosť?

Takto ma po pol roku v podstate odmietol už môj zastupujúci advokát, ktorý mi spor prevzal pred pol rokom. Vraj bude lepšie (keďže nebola reakcia z druhej strany po jednom oslovení a vyzvaní na vysporiadanie), aby som si našla advokáta v tom konkrétnom meste. Ja z toho mesta však nie som

Je toto správny postup?

Držal mi teda zbytočne vec 6 mesiacov u seba?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

toto nie je argument.

S úctou,

Advokátska kancelária JUDr. Jána Kasenčáka
Zapísaný v zozname advokátov vedenom SAK pod č. 4907
Juraja Fándlyho 2163/7
010 01 Žilina
Slovenská republika

Tel: +421 (911) 541273
E-mail: office@kasencaklegal.eu