Od akého veku môžem navštevovať dcéru po vzájomnej dohode, bez ohľadu na čas určený súdom?

Zodpovedané
22. júl 2019

Dobrý deň,

súdom mám určené stretávanie s dcérou. Bývalá síce určené hodiny už teraz dodržuje, aj keď sa jej to nepáči.

Od akého veku budem môcť navštevovať dcéru, keď sa spolu s dcérou vzájomne dohodneme, bez ohľadu na čas určený súdom?

Ďakujem

Dobrý de#,

od momentu, keď sa s dcérou dohodnete.

Rodinnoprávny vzťah nie je tak komplikovaný ako vzťah slobodného človeka a väzňa počas návštevných hodín

Ak raz dcéra jasne povie, že sa chce s rodičom stretnúť, tak druhý rodič to musí rešpektovať

S úctou,

Advokátska kancelária JUDr. Jána Kasenčáka
Zapísaný v zozname advokátov vedenom SAK pod č. 4907
Juraja Fándlyho 2163/7
010 01 Žilina
Slovenská republika

Tel: +421 (911) 541273
E-mail: office@kasencaklegal.eu