Ako sa zbaviť myšlienok o smrti?

Zodpovedané
8. feb 2021

Dobrý večer,

dcérka má dva roky a od jej narodenia stále rozmýšľam nad smrťou. Kým som ju nemala, tak ma ani nebavilo žiť. Až ona vniesla do môjho života zmysel, aj keď mám už aj staršieho syna.

Keď mala tri mesiace, tak mi skoro zomrela. Asi som si to tými mojimi myšlienkami o smrti aj privodila. Stále premýšľam nad tým, že či po smrti stretnem svojich blízkych.

Dá sa takýchto myšlienok nejako zbaviť?

Ďakujem

Dobrý deň,

vzhľadom na to, že Vás nebavilo žiť ešte pred narodením dcérky a obsahy Vašich myšlienok by som jednoznačne odporúčal vyhľadať a pravidelne navštevovať psychoterapeuta.

Stretnutia Vám môžu pomôcť preskúmať Vaše pocity a myšlienky, získate podporu a lepšie si porozumiete.

S pozdravom

Mgr. Andrej Naščák
Tel: +421 948 034 613
Mail: a.nascak@gmail.com
Web: www.onlineterapeut.sk/