Partner mal v mobile fotku cudzej nahej ženy. Čo si mám o tom myslieť?

Zodpovedané
6. feb 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom mojej situácie. S frajerom sme spolu cca 5 mesiacov a pred nejakým mesiacom mi ukazoval v telefóne fotku a všimla som si, že tam má uloženú nejakú náhodnú cudziu modelku v spodnom prádle. Keď som sa ho to opýtala, tak mi povedal, že to posielal kamarátom, lebo to majú radi. Vraj nijako mi tým nechcel ublížiť a ani si neuvedomil, že by mi to mohlo ublížiť.

Lenže ja to mám stále v hlave a neviem sa cez to preniesť. Tiež si myslím, že to asi bola výhovorka.

Mám mať o tom pochybnosti?

Ďakujem

Dobrý deň,

záleží, či pociťujete nejaké problémy alebo vzdialenie vo Vašom partnerskom živote. Ak ste, odhliadnuc od tejto fotky, spokojná, vzťah funguje a cítite sa milovaná neriešil by som to.

Veľa mužov využíva náhodných nahotu modeliek a porno na uvoľnenie a zábavu, no vo vnútri stále zostávajú verní a milujúci.

Skúste sa s ním o tom ešte porozprávať, povedať mu, že to Vás zostalo a možno Vás tentokrát presvedčí, že ste pre neho jediná.

S pozdravom

Mgr. Andrej Naščák
Tel: +421 948 034 613
Mail: a.nascak@gmail.com
Web: www.onlineterapeut.sk/