Tehotná priateľka sa so mnou rozišla. Čo mám robiť, keď mi chýba?

Zodpovedané
23. feb 2021

Dobrý deň,

priateľka sa so mnou rozišla v 4. mesiaci tehotenstva a nechce, aby som ju kontaktoval a ani volal. Bolo to zapríčinené zlým vzťahom s mojou 16 ročnou dcérou z prvého manželstva.

Je to už asi mesiac a priateľka a aj dieťatko, ktoré nosí v brušku mi chýba.

Čo mám robiť?

Ďakujem

Dobrý deň,

nepoznám bližšie okolnosti Vašeho vzťahu, či už s dcérou alebo priateľkou, ale odporúčam začať pracovať na sebe ako aj na vzťahu s 16 ročnou dcérou.

Skúste vyhľadať terapeuta.

Cesta individuálnej terapie dokáže priniesť nový pohľad na aktuálnu situáciu, iné spôsoby premýšľania a následne aj správania a tým prirodzene zlepší Váš vnútorný i vonkajší svet.
Je možné, že ak sa na situáciu budete dívať ako na výzvu k sebarozvoju, pochopíte čo sa odohralo, a čo treba urobiť aby sa situácia vyvinula tak ako by ste si predstavoval.

V každom prípade povenujte sa sebereflexii, svojim pocitom a doprajte si čas na príchod riešenia.

S pozdravom

Mgr. Andrej Naščák
Tel: +421 948 034 613
Mail: a.nascak@gmail.com
Web: www.onlineterapeut.sk/