Žena je po spontánnom potrate a hľadá si iného muža. Ako to mám vyriešiť?

Zodpovedané
6. feb 2021

Dobrý deň,

žena je po spontánnom potrate a hľadá si iného muža.

Ako to mám vyriešiť?

Chcem, aby bola stále pri mne.

Ako to mám zvládnuť?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

obaja prechádzate náročným obdobím. Neviem, čo iné ešte vo Vašom vzťahu spôsobilo, že si žena hľadá iného muža.

Píšete, že chcete, aby bola stále pri Vás. Trochu mi to tak, že ste na nej možno až príliš naviazaný a vytvárate priveľký tlak.

Odporúčam Vám skúsiť aj so ženou zájsť na párovú psychoterapiu a aj Vám odporúčam návštevu individuálneho psychoterapeuta. Môžete tam získať podporu, istotu a náhľad.

V každom prípade skúste dať žene najavo, že ju máte rád a doprajte jej aj určitý priestor na spracovanie straty. Zdieľajte, aký bol ten potrat pre Vás a podporte ju v zdravom vyrovnaní sa zo stratou.

S pozdravom

Mgr. Andrej Naščák
Tel: +421 948 034 613
Mail: a.nascak@gmail.com
Web: www.onlineterapeut.sk/