Ako sa mám správať k partnerovi, ktorý ma samu nikde nepustí?

Zodpovedané
11. jún 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. V minulosti som mala veľa sexuálnych partnerov. Pred pár rokmi som si našla priateľa, s ktorým som v tej dobe chcela mať úprimný vzťah. Tak som mu o tom povedala a od tej doby sa všetko zmenilo. Bil ma a nadával mi. Cez to všetko som s ním ostala.

Nedávno sme sa zobrali a už sa aj zmenil. Ale nikam ma nechce samu pustiť, a to dokonca ani do obchodu a ani k lekárke. Musím byť stále doma a nikam s ním radšej nechodím. Rozviesť sa nechcem.

Ako sa mám správať a čo mám urobiť, aby sa začal normálne správať?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

je možné, že Vám manžel nedôveruje? Viete, že obmedzovanie slobody môže byť aj trestný čin? Váš manžel to určite nemyslí zle.

Pravdepodobne vás len nechce stratiť. Takéto obmedzovanie však nie je riešením. Vyhľadajte pomoc v manželskej poradni. Určite Vám to pomôže zlepšiť vzťah aj fungovanie vo vzťahu.

Prajem úspešné hľadanie pomoci.

Mgr.Veronika Rosinová
Poradenské a konzultačné centrum Nové Zámky, Súkromná poradňa psychológa
web: www.pkc-psycholog.eu
tel: 0917 022 755
mail: rosinova.pkc@gmail.com