Manžel mi nevie odpustiť neveru. Ako mám ďalej žiť?

Zodpovedané
10. aug 2019

Dobrý deň,

s manželom máme už viac ako 6 mesiacov krízu. Mali sme komunikačné a aj iné problémy, a preto som v decembri spravila chybu. Začala som si písať s jedným chlapom na internete.

Viem, že sa tak problémy neriešia a nikdy by som to už nezopakovala. S daným mužom som som stretla štyrikrát a všetko to trvalo tri týždne. Manžel mi to nevie odpustiť. Problem je, že sme mali odvtedy svadbu a čakáme bábätko.

Ja to nechcem všetko zahodiť, alebo dookola to počúvam. pocuvam. Máme aj dvojročnú dcérku, ktorá je veľmi vnímavá a nechcem ju do toho takto zaťahovať.

Nemáme sa ani kde odsťaovať v príprade rozvodu.

Celá situácia ma veľmi trápi a chcem to napraviť.

Je niečo, čo mi môžte odporučiť?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

jediné, čo Vám môžem obom odporučiť, tak to je párové poradenstvo.

Je to možnosť všetko si vyjasniť a vyčistiť a možno aj obnoviť dôveru k Vám z manželovej strany.

Obávam sa, že samy sa do toho len viac zamotáte.

V prípade potreby má pokojne kontaktujte.

Prajem úspešné rozhodnutia.

Mgr.Veronika Rosinová
Poradenské a konzultačné centrum Nové Zámky, Súkromná poradňa psychológa
web: www.pkc-psycholog.eu
tel: 0917 022 755
mail: rosinova.pkc@gmail.com