Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
19ivet19
5. dec 2018
Baby prosím mate niekto skúsenosť s inhalátorom značky Microlife? Chcela som Omron, všimla som si, že v DM majú Microlife o dosť je lacnejší ako Omron...tak ak mate skúsenosti... Dakujem
Zobraz celú správu
19ivet19
8. nov 2018
Baby co je dobre na energiu... Som úplne bez energie, nič sa mi nechce, chodím ako mátoha... Len by som spala. Ci to len z toho počasia?
Zobraz celú správu
19ivet19
21. okt 2018
Baby dajte tip aké keksíky dávate deťom do skolky keď majú sviatok ( meniny)... A ci dávate niečo aj učiteľkám, vďaka :heart_eyes:
Zobraz celú správu
19ivet19
20. aug 2018
Baby robili ste slivkovu nutelu? Robili ste ju aj v rúre, podobne ako pečený slivkový lekvár? Treba ju potom aj sterilizovať? Vďaka za rady:heart_eyes:
Zobraz celú správu
19ivet19
13. aug 2018
Baby prosím vysvetlite mi ako to funguje s Teleránom? Každý deň sa heslo mení a vždy ráno povedia aké je heslo? Alebo je to heslo dlhšie...?
Zobraz celú správu
19ivet19
3. aug 2018
Ženy, mňa by len zaujímalo, či máte všetky pokrytie WiFi v domácnostiach... Uvažujem, že keď sa presťahujeme do nového žiadnu WiFi tam nechcem... Berie mi to čas, malý je tiež často na telefóne, pozerá dokola nejaké videá... a pod... Som len zvedavá na vaše názory :wink:
Zobraz celú správu
19ivet19
15. mar 2018
... Kysnutý tvarohový a makový závin ku kávičke :kissing_heart:
Zobraz celú správu
(5 fotiek)
19ivet19
5. mar 2018
Mamičky,keď idete so svojím dieťaťom do herného kútika, a vy zatiaľ pijete kávu, občas nato svoje dieťa, treba aj dozriet... nie aby robil zle, a chytal iné, mensie deti pod krk...:smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp:
Zobraz celú správu
19ivet19
10. júl 2017
Mamičky prosím vysvetlite svojim deťom ( ak ste už nevysvetlili) ako sa správať na detských ihriskách.To je neskutočne ako sa chovajú niektoré deti,je im jedno ,že druhé dieťa sedí na smykacke a práve sa spúšťa,nieže by išli po schodíkoch,ako sa má,ale oni idú hlava nehlava rovno po tej smykacke,je im jedno ,že tomu dieťaťu postupajú na bruško na hlavu,hlavne, že sa dostane hore... katastrofa.A myslím,že chyba je v rodičoch,lebo nič mu nepovedia,a to píšem o starších deťoch...robili to 5-8 ročné deti,ktoré by to už mali vedieť.Mojmu 2,5 ročnému som to povedala raz a viac krát to neurobil,ale čo z toho keď normálne boli len 4 deti a zvyšné sa chovali otrasne...za to nič nedáte ,keď im vysvetlite ako sa treba chovať,čo sa robí a čo nie,pokiaľ to teda aj vy viete...:wink:
Zobraz celú správu