Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
1kriosa1
10. feb 2020
893 

Staň sa tvárou Britax Römer

Ste členom našej Britax Römer rodiny? Vlastníte náš kočík alebo autosedačku? 
Máte možnosť sa stať tvárou Britax Römer.

Tejto obrovskej spoločnosti, ktorá sa už 54 rokov stará o bezpečnosť a pohodlie detičiek, je známa po celom svete, jej pobočky by sme našli napríklad v Hongkongu, v USA, v Austrálií... Európske závody sú v Anglicku a v Nemecku, vďaka čomu je až 90% sortimentu vyrobeného v Európe. Spoločnosť vlastní v Európe a v USA množstvo patentov, výroba je zameraná predovšetkým na autosedačky a kočíky, ale na svoje si prídu i nadšenci cyklistiky. Pri vývoji a samotnej výrobe autosedačiek, sa dbá na najvyšší stupeň bezpečnosti a pohodlia dieťaťa. Je to jeden z dôvodov, prečo sa Britax Römer aktívne zapája do tvorby nových právnych predpisov na detské autosedačky. Spoločne v spolupráci s Volkswagenom, vyvinuli v roku 1997 kotviaci systém ISOFIX, ktorý sa stal medzinárodným štandardom využívaným pri inštalácií detskej sedačky do auta. 

Britax Römer má pre slovenské a české mamičky fanúšikovskú stránku na Facebooku - Britax Römer a dokonca má aj svoj vlastný BLOG (ehm, na ktorom nájdete aj moju maličkosť 😊 )

Teraz máte jedinečnú možnosť sa ocitnúť na stránke s vyše 720tisíc fanúšikmi a okrem prestíže, vyhrať pre svoje dieťatko aj krásnu cenu. 🎁😊

Ako na to? 

Pridajte do našej skupiny Bezpečne a pohodlne s Britax Römer vašu najlepšiu fotku s kočíkom alebo autosedačkou Britax Römer, fotku nezabudnite označiť #som_britax . Čas na pridávanie fotiek je do nedele 23.2.2020, my potom jednu fotku vyberieme a pridáme ju na naše stránky. 

Okrem toho, že sa medzi svojimi známymi môžte pochváliť, kde je vaša fotka, zašleme vášmu dieťatku interaktívne pero a veľký balík pracovných zošitov a samolepiek na tému dopravy. Interaktívne pero má 2 úrovne (pre dieťatko do 5 rokov a od 5 rokov), pomocou neho sa dieťatko môže učiť čísla, písmená, farby alebo hrať hry, k peru netreba už nič dokupovať, žiadne knihy či zošity. 📦🤗

Tešíme sa na vaše 📸😊  #britaxroemer

Začni písať komentár...

Odošli

Odporúčame