abcclub
17. okt 2014
Poznate niekoho, komu by pomohlo, keby sme mali pre deti otvorene uz od 7 do 18 hod? Zopar rodicov sa na to pytalo, preto od novembra zvazujeme... PEKNY VIKEND !!!
Zobraz celú správu
abcclub
5. júl 2014
Za prvy skolsky rok sme vdacni za krasne hodnotenia od nasich rodicov:

http://www.eduworld.sk/sk/hodnotenia/zoznam-hod...
Zobraz celú správu
abcclub
31. máj 2014
Zobraz celú správu
abcclub
30. dec 2013
Už len posledné 2 like a máme na profile Facebooku 100 priaznivcov ! Dakujeme vsetkym, a kto tam este nebol, nájdete tam 40 fotiek zo života našej škôlky ... V januári nás čaká ZÁPIS a pre Vaše deti otvoríme ďruhú triedu ! Tak vstúpte do ďalšieho roka s nami :slight_smile:
https://www.facebook.com/pages/ABCclub-sro/
Zobraz celú správu
abcclub
5. júl 2013
VITAJTE VO FOTOBLOGU ABCclub Svätý Jur !!!
Sme novootvorená škôlka a detské centrum pre deti od 18 mesiacov do 10 rokov. Nájdete nás v Svätom Jure, v blízkosti hlavnej cesty z BA do PK, viditeľne zo semafórovej križovatky do centra Jura -FARBIČKOVÝ PLOT - ulica SNP 1 :slight_smile:
ABCclub má pre deti zariadené dve herne (s interiérovými preliezkami, trampolínou, počítačom a projektorom s možnosťou Kinect hier na X-boxe, spoločenskými hrami pre staršie deti a množstvom didaktického materiálu a hračiek pre menšie deti) a veľkú záhradu s detskými atrakciami,zajačikmi, bazénom a dopravným ihriskom (elektrické autíčka, kolobežky, bicykle, korčule, dopr.značky, semafóry).

Denne sa venujú deťom študované pani učiteľky s pedagogickou praxou, v spolupráci s externými odborníkmi. V prípade záujmu rodičov vieme zabezpečiť vo večerných hodinách odborné prednášky, jazykové kurzy, masáže pre rodičov, s možnosťou prítomnosti detí v ďalšej herni. Škôlka bude počas školského roka spolupracovať s ďalšími odborníkmi - psychológ, stomatológ, pediater, logopéd, ...

Cena pobytu vrátane stravy a edukatívnych materiálov je 15,-€/dopoludnia (8-13 hod) a 20,-€/celodenný pobyt (8-18hod).

Pozývame rodičov na nezáväznú návštevu a deti na prehliadku prostredia. V prípade konzultácii nás kontaktujte na : info@abcclub.sk, 0905/278 311
Zobraz celú správu