Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
alzbetka91
15. okt 2019
Ahojte žienky skvelé :slight_smile: poprosím Vás o zdielanie alebo o pomoc pre nášho Jakubka ktorý je veľký bojovník a zaslúži si byť zdravý :slight_smile: každé jedno dieťatko si to zaslúži :slight_smile: Ďakujme :slight_smile:

https://www.ludialudom.sk/vyzvy/6721?fbclid=IwA...
Zobraz celú správu
alzbetka91
22. sep 2019
Spratavam si male veci zo skrine na povalu a nájdem Matúškovu "perinku"... :blush: a on že:: mama poďme sa hrať na mimino a mamu , ja budem to mimino a ty mama dobre?:joy: Nuž nedbám a na gauči mi leží take riadne prerastene 7 ročné :joy::heart_eyes: to je neuveriteľné ze mal 2500 g ledva ho tam bolo vidno a teraz taky chalanisko z neho :wink::grinning::grinning:
Zobraz celú správu
alzbetka91
20. sep 2019
Je vobec možné ze delfinoterapia sa považuje za zázrak? :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:Tak múdry cicavec a vie o človeku o jeho " chybách" tak veľa??? Preco takúto skvelú vec neprepláca poisťovňa? Ešte raz vam predstavím moje " krstniatko" ..NÁŠHO KUBKA ktorý si prešiel mnohými operáciami , vtedy , keď bol ešte baaabo a stale podstupuje keď je treba narkózy... JE TO OBROVSKÝ BOJOVNÍK!!! :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::blush::blush::blush:
Zobraz celú správu
alzbetka91
7. sep 2019
Moje "krstňaaatko" na delfinoterapii :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::pray::pray::ok_hand::ok_hand::ok_hand:niečo nádherné .....dúfame že zaberie :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
Zobraz celú správu
alzbetka91
21. aug 2019
Prosím Vás maminky , synovy 7 r sa na hlave vo vláskoch robia také šupinky , kožný lekár povedal že to je detská seborea a suchá koža že to traba premasťovať a zmeniť šampon... Masť nám nedal... Vedeli by ste mi poradiť aký šampon je na to naj ? Kúpim dačo aj v DM? a masť akú ? alebo stačí kokosový alebo olivový olej? Ďakujem veľmi pekne :slight_smile:
Zobraz celú správu
alzbetka91
26. júl 2019
Ahojte dievčatá , chcela by som začať z bazárikom … pre niektoré z vás samozrejmá vec pre mňa novinka …. Hlavne čo sa týka pošty a poštovného …. viem že pred nedávnom tu toho bolo veľa ale ja som to neregistrovala a nesledovala do podrobna….(na poštu chodim len šeky platiť balík som nikdy neposielala) Ale dnes som sa rozhodla že by som pár vecí predala … lenže moc sa tomu nechápem… neviem vůbec čo sa ako posielá… Bola by niektorá z Vás ochotná a vysvětlila by mi čo a ako v IP hlavne ako si nastaviť cenu poštovného atď?? Ďakujem Vám …. hneď ako zoženiem info zmažem… (ano uja googla som pozerala ale pre mňa španielská dedina ) Poprosím len slušné komentáre . Ďakujem Vám a za rady posielam srdiečko :slight_smile:
Zobraz celú správu