Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
anieli_1
Dnes o 19:20
Alexko sa dobrovoľne prihlásil na výtvarnú súťaž čo sa veľmi teším :blush:... Toto je výsledok cez týždeň idem posielať :slight_smile:
Zobraz celú správu
anieli_1
Dnes o 11:59
No takže pan prednosta na chcel nechať už dnes na vyšetrenia e teda nastupujem budúcu stredu.... Vyjadril sa len ze nevie co to bude ale ma to dosť rýchly priebeh takže čím skôr tým lepšie.... Ale ze si myslí že je to niečo iné ako Lupus
Zobraz celú správu
anieli_1
Dnes o 06:07
Dnes smer BA neurológia... Dievčatá prosím myslíte na mňa nech už povedia čokoľvek to je len nech dajú návod ako znovu chodiť normálne :pray:
Zobraz celú správu
anieli_1
Včera o 18:39
Ahojte dievčence moje želám krásneho Valentína :heart_eyes::heart_eyes::rose:... Aj ja mam darček krásne nové fialové :heart_eyes::heart:
Zobraz celú správu
anieli_1
13. feb 2019
Ledva stojím ale dala som to aj dnes :blush:
Zobraz celú správu
anieli_1
12. feb 2019
Učiteľka

Na začiatku školského roka stála triedna učiteľka šiestej triedy pred svojimi bývalými piatakmi. Pozrela sa na všetky deti a povedala si, že ich má všetky rovnako rada. Bolo to klamstvo, lebo v poslednej lavici sedel chlapec, ktorého učiteľka nemala vôbec rada. Zoznámila sa s ním tak, ako s ostatnými žiakmi v minulom roku. Hneď vtedy si všimla, že sa nehraje so spolužiakmi, že má špinavé oblečenie a je cítiť, že sa dávno neumýval.V priebehu mesiacov bol jej vzťah k žiakovi čím ďalej horší, až to došlo tak ďaleko, že by najradšej všetky jeho práce prečiarkla červenou ceruzkou a dala mu za ne päťku.
Na konci roka ju riaditeľ požiadal napísať hodnotenie na svojich žiakov.Jeho hodnotenie si nechala ako posledné, lebo nenachádzala nič dobré, čo by o ňom napísala. Chcela sa inšpirovať jeho bývalými hodnoteniami, preto si ich prečítala
Učiteľka, ktorá chlapca viedla v prvej triede , napísala:"Je to prekrásne dieťa so žiarivým úsmevom. Domáce úlohy si robí presne, mať ho v triede je radosťou. V druhej triede o ňom učiteľka napísala: "Vynikajúci žiak, ktorého si vážia jeho kamaráti, má však problém v rodine, jeho matka trpí nevyliečiteľnou chorobou a jeho domácí život je veľmi ťažký. Učiteľka v tretej triede auviedla: "Smrť matky na chlapca veľmi silne doľahla. Snaží sa zo všetkých síl, ale otec o neho nejaví záujem a chlapec na všetko nestačí. Ak nedôjde v rodine k nejakej zmene, jeho ťažký život sa odzrkadlí aj v učení.
V štvrtej triede učiteľka napísala: "Chlapec si neplní svoje povinnosti, neučí sa, nemá žiadnych kamarátov. Často na hodine usne."
Keď učiteľka dočítala hodnotenia, veľmi sa sama pred sebou zahanbila.
Ešte viac sa cítila previnilo, keď jej chlapec k Vianociam doniesol darček. Bol zabelený do hrubého hnedého papiera a keď ho rozbalila, bol v ňom lacný náramok, ktorému chýbali kamienky a flakón parfému, spotrebovaný do polovice. .
Deti sa z neho začali smiať. Učiteľka smiech zastavila a tak, aby to všetky deti počuli, povedala : "To je ale krásny náramok!" a hneď si ho dala na ruku. Otvorila fľaštičku parfému a niekoľko kvapiek si striekla na zápästie. V ten deň sa chlapec zdržal v triede, pristúpil k učiteľke a povedal jej:: "Dnes voniate krásne, ak moja mamička.."
Po jeho odchode učiteľka dlho plakala. Od tej doby sa žiak zlepšoval v učení zo dňa na deň a za chvíľu patril k najlepším žiakom v triede.
Po čase dostala list od svojho bývalého žiaka, v ktorom jej písal, že skončil strednú školu s výbornými výsledkami a spomína na ňu ako na svoju najlepšiu a najmilšiu učiteľku. Po ďalších piatich rokoch v liste napísal, že skončil univerzitu ako najlepší žiak a stále s láskou spomína na svoju najlepšiu učiteľku, ktorú v živote stretol. Za čtyri roky na to dostala ďalší list. Tentokrát jej bývalý žiak napísal, že si zvyšuje vzdelanie doktorandským štúdiom . Aj v tom liste jej napísal, že je najlepšou učiteľkou na svete. Čas plynul.
Od svojho žiaka dostala znovu list, v ktorom jej napísal, že sa stretol s krásnym dievčaťom, s ktorou sa chce oženiť. Jeho otec zomrel pred dvomi rokmi a on by bol rád, ak by na svadbe sedela vedľa neho ako jeho mamička.
Učiteľka s radosťou súhlasila.
V svadobný deň svojho žiaka si zobrala onen náramok, ktorý jej daroval a kúpila si ten istý parfém, aký jej daroval pred rokmi a ktorý mu pripomínal jeho mamičku. Zvítali sa a keď mladý muž zacítil známu vôňu, povedal učiteľke : "Ďakujem Vám, že ste mi verila, že ste mi dali najavo, že ma niekto má rád, že ste ma naučili veriť si a naučili ste ma rozlišovať dobro od zla. Učiteľka mu so slzami v očiach povedala: "Mýliš sa, to ty si ma všetkému naučil. Kým som sa s tebou nezoznámila, nebola som dobrou učiteľkou, nevedela som čo je láska , ty si ma to naučil.
Naučil si ma ako byť spravodlivou, láskavou a srdečnou. To ja som tebe vďačná za všetko, čo som v svojom živote dosiahla.
Zobraz celú správu
anieli_1
11. feb 2019
Moje srdce :heart:
Zobraz celú správu
anieli_1
11. feb 2019
Keď chceš ísť jedno poschodie a výťah vás vozí 5 poschodí :joy:
Zobraz celú správu
anieli_1
11. feb 2019
Čítala som tu teraz príspevok o dedeni a nechcela som k tomu dávať koment ale proste mi to teraz nedá všeobecne keď idete do vzťahu kde už nejaké dieťa je z predchádzajúceho vzťahu to dieťa má rovnaké právo na všetko ako vaše deti! Či môže za to že sa rozišli rodičia? Skúste sa niekedy vcítiť že by to bolo vaše dieťa... A to nemyslím teraz len o dedičstve ale aj láska čas starostlivosť a samozrejme aj financie....a najlepšie je že nebudem toľko dávať peňazí lebo chceme aj my dieťa.... A keby už máte jedno a chcete druhé tak prvému nedáte jesť keď na to nemáte? Och logika moja Slovenská toto.....
Zobraz celú správu
anieli_1
8. feb 2019
Baby moje viem ze co ma poznáte sledujete mate na ta silnú osobu ale ja sa tieto dni cítim taka malička slabá... Chodiť chodím ale skôr silou vôle do auta vychádzam spôsobom ze rukami si dviham nohy... Čím viac sa snažím tým je to horšie.... Ja proste nemôžem stratiť svoju slobodu a samostatnosť a aj kvôli deťom.... Odkedy som doma každý večer ma chytajú slabé chvíľky všetko má bolí a ja viem ze ráno zas musím s bolesťami vstať a tváriť sa ze sa nič nedeje.... Prepáčte mi takýto vylev ale proste sa to všetko vo mne hromadí ta beznádej :cry::cry::cry:
Zobraz celú správu
anieli_1
7. feb 2019
Ahojte dievčatá je tu niekto komu sa vcucli na vnutromaternicovom teliesku tie drôtiky za čo sa to ťahá von? Lebo mne na vyberať teraz a povedal ze sa to vcuclo že sa to stáva že mi to vyberie trošku komplikovanejšie.... Ja len že načo sa mám pripraviť :-/
Zobraz celú správu
anieli_1
6. feb 2019
Ten pocit keď aj silný človek cíti potrebu objatia a ticho len plakať a cítiť že pri ňom niekto stojí.... Proste sa vyplakať a usmievať sa ďalej :cry::cry::cry:
Zobraz celú správu
anieli_1
5. feb 2019
Dievčence moje najmúdrejšie pri umelom oplodnení keď bol vklad pred 2tyzdnami dnes išla na krv a bola negatívna ale nekrváca nespini nič... Môže byť že ešte nabehne hcg? Ďakujem pekne :pray:
Zobraz celú správu
anieli_1
4. feb 2019
Sedím v detskom kútiku na lavičke a vedľa mňa otecko posadí dcérku že ju ide obuť v rúčke mala certovske vidly a veľmi ju to lákalo na mňa s nimi a otecko jej vraví: "dávaj pozor ved vidíš že tam sedí teta"... Mala pohotovo "tati to nieje teta vidíš to je dievčatko ved sa pozri že to nieje teta":joy::joy::joy: tatko zahanbený "je to teta a už poď".... No zlatá bola len už neviem ci to mam brat ako pochvalu :joy::joy::joy::joy:
Zobraz celú správu
anieli_1
3. feb 2019
Včera som sa dostala k mojej babke a vytiahli na mňa fotky z jej 80tky a tuto som si musela vziať.... Je mi trosku aj ľúto že to toľko trvalo ale prvá fotka kde je moja babka so svojimi vnúčatami pokope :heart::heart_eyes::rose:
Zobraz celú správu
anieli_1
2. feb 2019
Babule mam otázku je normálne keď pes nezerie tri dni je apaticky nechce ísť ani keď ho zavoláte a veterinár povie ze je ôk že pes nemusí žrať aj dva týždne? :person_facepalming::female_sign:️ Nejde o môjho psa ďakujem..
Zobraz celú správu
anieli_1
1. feb 2019
Moje bábätko zas celé doškriabane ale už je maminka doma už bude zas lepšie..... Je mi smutno keď viem že trpí ale nepovie to ale to prejavuje inak :frowning2:
Zobraz celú správu
anieli_1
1. feb 2019
Sladký domov :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
Zobraz celú správu
anieli_1
31. jan 2019
Takto pred dvoma týždňami som bola ešte prakticky nechodiaca pripravená na prevoz do inej nemocnice. O tri dni na to už som vôbec nechodila len išla resp levitovala som svojou tvrdohlavou hlavou že ja sa teda voziť na vozíku nebudem. Priniesli ma k tejto žene top najlepšej rehabilitačnej na svete a dnes stojím kráčam hýbem sa. Tiekli mi slzy a smiala som sa išla som tvrdo za tým potrápil sa na mne a ja jej chcem veľmi poďakovať že zajtra idem po vlastných domov :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:
Zobraz celú správu
anieli_1
28. jan 2019
Dievčence je tu niekto kto užíva methotrexat? Resp niekoho poznáte? V letáku je že by sa nemalo šoférovať ale to som mala aj na equorale že môžem nafúkať a dr mi dovolil a nenafukala som nikdy nič .. Tak len aké máte skúsenosti či ľudia šoférujú s tým v pohode? Ďakujem
Zobraz celú správu
anieli_1
28. jan 2019
V piatok domov :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: jupiii :blush:
Zobraz celú správu
anieli_1
27. jan 2019 Čítané 513x

"Povedala mi že ma už neľúbi".... Túto vetu som za posledný rok počula asi od 5 kamarátov a ja sa zamýšľam čím to je?.... Ako je možné že v dnešnej dobe tak rýchlo krachuju manželstvá? Ako môže niekto si brať človeka a za chvíľku mu povedať že už ťa neľúbim? Kto ma pozná áno aj mne skrachovalo manželstvo lenže ja som mu ani rok od rozvodu nedokázala tieto slová povedať lebo jednoducho som si ho brala z lásky a navždy a pretrpela by som asi všetko.... Teda aj som mu pretrpela všetko ale druhé nemanželské dieťa bolo aj na mňa veľa :person_facepalming::female_sign:️ ale preč odomna teraz. Pýtam sa ich a kde nastal problém? Problém je v dnešnej uponáhľanej dobe chlap chodí do roboty viac ako doma veľa krát zahraničie kamión a podobne. Nedajbože by chcel mať ešte nejaké súkromie pre seba prečo by mal mať ved žena je stále doma s deťmi a len čaká aby si ocko mohol zobrať deti... To ešte ten lepší prípad. Horší že žena mu ani nedovolí voľno ani mu nedá dieťa lebo však ho nevieš prebaliť nakŕmiť nič. Mile dámy ani vy ste to nevedeli a naučili ste sa a keď mu nedôverujete načo ste si s takým dieťa robili?? :thinking: Môj ex manžel je vážny magor a to fakt ale decko sa mu nebojím dať som úplne rovnaký rodič ako on. A je len malé percento chlapov čo vás bude prosiť aby si mohol nechať dieťa a vy ísť na wellnes. Potom nastáva že skončila komunikácia páry sa vzďaľujú...Chlapi začnú hľadať východisko z nekončiacich hádok a samozrejme že sa nájde slečna ktorá ku tie slzičky utrie a problém je na svete.... Dievčatá presne tak isto ste rodičmi ako aj manželmi, pármi. Chlap vždy bude len chlap nečakajte od neho viac ako dokáže a keď dôjde domov po týždni čo bol makať aby ste mali na strechu nad hlavou a nájde len zdutu ženu co po ňom vrieska že je na všetko sama a je neschopný tak bude hľadať niekde kde si zvýši ego a potom budete ozaj na všetko sama. Je krásne že sa o všetko postarate máte upratané navarené ale chlapi sú ako večne deti potrebujú pohladiť a cítiť sa ako pánmi sveta. 

Aby toto nevyzeralo len že zhadzujem ženy to vôbec nie len mam pocit že máte obrovské nároky v dnešnej dobe. To že vám nepomáha muselo nastať ešte pred tým a to sa nezmení bud to pretrpite alebo si ponadavate ak odídete tak vám to pomoc v domácnosti nevyrieši. Že my zvládam aj robotu aj deti aj domácnosť? Však samozrejme že zvládame :stuck_out_tongue_winking_eye: skúste sa zamyslieť kvôli čomu ste si robili s tým mužom deti kvôli čomu ste si ho brali lebo ste dúfali že sa zmení? Nie nezmení..... 

Za maličkosti sa rozpadaju rodiny a ženy nevedia čo skôr samé a chlap potom aj tak žije jak kráľ ďalej. Toľko postrehu z mojej strany poslednou dobou. Všetko by som dala za to aby moje deti mali úplnú rodinu a je mi ľúto keď vidím ze niektoré ženy toto zahadzujú preto že im tlači všetok zhon na hlavičku a nestíhajú škola škôlka dokonale uhladene deti luxusne vyumyvany byt 5 chodov menu navarene tak aj muž musí byť dokonalý a sedieť jej pri zadku (to sem hádžem na margo toho ako sa mi jeden kamarát sťažoval že mu žena nedovolí hrať futbal s kamarátom :person_facepalming::female_sign:️). 

Ešte na záver chcem povedať že samozrejme existujú aj totálny magori a naozaj sa to manželstvo nedá udržať a vtedy radím ako ďaleko utekať.  

Aši toľko z mojej dnešnej úvahy pekný večer všetkým a nezabudnite deti zaspia a mate čas pre seba :wink:

Čítaj celý článok
anieli_1
25. jan 2019
Ďakujem krásne za všetky priania ako mi držíte palce veľmi ma to potešilo a naozaj si to veľmi cením :kissing_heart::kissing_heart::rose:dúfam ze keď odtiaľto pôjde tak takto :person_running::female_sign::v::blush:
Zobraz celú správu
anieli_1
25. jan 2019
Dievčatá týždeň poctivá ťažká rehabka cvičenie a ja stojím bez toho aby som vyzerala jak s parkinsonom na technoparty :joy::v:️ ešte trošku spevníme chôdzu a pôjde to... Aaaale nikto mi neveril ze to za týždeň dám a ja som si verila a je to tu :blush:
Zobraz celú správu
anieli_1
24. jan 2019
Ahojte prosím povecte mi ze je normálne keď som zostala skoro ležiaca teraz ma stávajú na nohy a začala som mať tiky v nohách ale také ze infarkt chytám až samé mi trhne celou nohou aj v spánku až posteľ zavrzga :pray: prosím že mi nezastavia rehabku že je to v rámci toho lebo sestrička sa tvárila všelijako že povie dr ďakujem za každý názor :kissing_heart::pray:
Zobraz celú správu
anieli_1
17. jan 2019
Ahojte mam otázočku som hospitalizovana v Nitre a zajtra má prevazaju do Piešťan na iné oddelenie..... Idem sanitkou tu sanitku neplatím ze?
Zobraz celú správu
anieli_1
9. jan 2019
Ahojte prosím vás mate tu niekto skúsenosti s bolesťami svalov ale tak ze neviete sa ani postaviť... Ruky nohy už aj krk... Trpnutie prstov až necitlivost a potom sa to vráti zas ... Celková slabosť... Ráno nastupujem na neurologiu len by som chcela vedieť co mam asi čakať co mi budu robiť.... Baby co ma poznáte príčinu mojej diagnózy zatiaľ vylúčili tým to nieje... Ďakujem
Zobraz celú správu
anieli_1
11. sep 2018
Ahojte maminky mám otazocku čo dávate vašim prvacikom druhacikom na desiatu? Lebo dnes mi napísala asistentka že malému posilniť desiatu. ...dostáva vždy tri veci...1. Vecka rohlik croasant alebo iné pečivo 2. Ovocie alebo syrcek S paličkami alebo niečo podobné 3. Perník jogurt napolitanka ....snažím sa vždy aby to bolo vždy V nejakom pomere je to málo?
Zobraz celú správu
anieli_1
3. sep 2018
Olaaa škola volaaa :grin:
Zobraz celú správu
anieli_1
31. aug 2018
Ahojte maminky čo máte integrované deti V škole chodia vaše detičky na cudzí jazyk? Lebo som teraz zbadala na stránke školy že môjmu synovi (AS)to nahradili .... niesom S tým nadšená ale nechcem ísť do toho nejak zasahovať ak by to mal byť problém pre neho...
Zobraz celú správu
Strana
z 6
Predošlá Strana
z 6
Ďalšia