any17
16. jún 2019
24 

Náš test s Rybilkou

Testovanie Rybilky nás s mojimi dvomi princezničkami veľmi potešilo, aj pre to sme sa prihlásili. A keď prišla správa, že si nás vybrali, veľmi som sa potešila. Kuriér nám priniesol v pekne a dobre zabalenom balíčku 1 balík vlhčených utierok a 1 balík krému.

Testovanie sme hneď po otvorení balíka zahájili a na moje potešenie, krémik aj utierky sadli, naozaj im nemám čo vytknúť. Zloženie krému je naozaj veľmi dobré a hlavne šetrné pre jemné zadočky aj malých bábätiek. Potešilo ma aj praktické 100 ml balenie, teda krémik mohol byť s nami aj na cestách. Konzistencia je veľmi dobrá, jemná, ľahko sa rozotiera a dobre vstrebáva. A čo ma najviac prekvapilo a zároveň potešilo, že aj napriek tomu, že  sa jedná o mastičku, ktorá obsahuje aj rybí olej, vôbec nesmrdí 🤗 A čo tiez veľmi oceňujem je, že ozaj stačí len malé množstvo a pekne sa rozotrie a vpije tam, kde má 😁 Takže tuba vám vydrží naozaj dlho. Používala som ju denne na dve "prdelky" a veru, že ešte z nej máme dosť. 

Vlhčené utierky môžem tiež len pochváliť, a to hlavne preto, že sú naozaj jemné a šetrné k jemnej pokožke bábätká. Trošičku sú menej vlhčené ako iné, čo sme doteraz používali, a ťažšie sa vyťahujú, ale hlavne čo sa týka zloženia, tak vyhovujú.

Image title

Ja aj s mojimi dievčatami 👩‍👧‍👧 sme teda veľmi spokojné a určite odporúčam mamičkám. Iste budete spokojné  🤗

Ďakujeme za možnosť testovania. 

#recenzia #test_rybilka