Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
azbestova
7. nov 2017
90 

Sunlight All in 1

Tak, aj ja mám dotestované.

Kazdá žena a hlavne mamina, ktorá má doma detičky vie, že bez kopy špinavého riadu to nejde. Každý deň to isté. Raňajky = riad, obed = riad, večera = riad. Čiže kopa riadu. A každý deň.

A určite tak ako ja, veľa mamičiek sa snaži všetok riad natrieskať naraz ‍️ Škoda, že tá umývačka nemá viac poschodí.
A výsledok? Polovica riadu špinavá a ak sa to zabudne v umývačke do ďalšieho dňa, tak aj krásne voňa. Veľmi som sa potešila, že možem testovať tabletky, za čo samozrejme ďakujem.

Hneď ako dorazil balíček, sme sa s deťmi vrhli na to; keďže sme boli akurát po obede. Už pri otvaraní krabice nás oslovila krásna voňa. Deti celý čas ovoniavali krabicu zo slovami ako krásne to vonia. Ďalším plusom bolo, že tablety netreba rozbalovať, čo ocenia hlavne maminy, ktorým pomáhajú detičky. Tablety stači vložiť hneď do umývačky. 

A keďže sme boli po obede tak nás čakala kopa riadu, takže sme sa mohli pustiť hneď na to. Mojím zvykom je počas umývania ešte niečo dohodiť a pri otvorení umývačky na omámila krásna citrusová vôňa) Ale po umytí nebolo cítiť riady po tabletách čo je veľké plus) Riady boli krásne čiste a lesklé, hlavne poháre, co pri niektorých prípravkoch niesu, ostávajú škvrny. Po každom testovaní bola viac menej spokojnosť , až na pár zle u umytých vecí , ale to nie je problèm tabletiek ale môj, lebo sa snažím vopchať všetok riad naraz)) a takéto tablety čo by to umyli asi nevymysleli.
Takže hodnotenie je kladné, riad bol čistý, lesklý a dokonca aj umývačka z vnútra sa leskla takže určite sa k ním ešte vrátim.
Ešte raz ďakujem za možnosť ich vyskúšať a otestovať.

#test_sunlight