Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
bibyke
2. jan 2018
101 

Ako sme testovali plienky Pampers premium care č.3 😊

S veľkým potešením som otvárala internú poštu so znením "Gratulujeme..." a tak sme sa aj my mohli pustiť do testovania plienok. 

Keďže mám aj staršieho synčeka, s plienkami Pampers máme už nejaké skúsenosti. Vždy to boli pozitívne skusenosti, no ani nie tak dávno vznikla "kauza" práve okolo týchto Premiumiek a keďže sme v októbri čakali prírastok do rodiny, nevedela som sa rozhodnúť, ktoré plienky kúpiť. Priznávam, aj mňa dosť zneistili všetky tie negatíva ohľadom Premiumiek, a tak som sa neodvážila ich kúpiť. Preto mi prišlo veľmi vhod zapojiť sa do testovania práve týchto Pampers premium care.

A šťastie sa na nás usmialo a dostali sme túto možnosť otestovať ich. Trošku som sa toho bála, no plienky ma teda milo prekvapili. Synček má v tomto období (testovalo sa 2 týždne) už 10 týždňov a pri váhe takmer 6,5 kg sme testovali veľkosť 3. Ani raz sa nám nestalo, že by ich bol precikal. V noci síce prebaľovať musíme, no nie je to pri každom prebudení, viacmenej som sa riadila vždy indikátorom vlhkosti (samozrejme keď sa pokaká tak sa plienka vymení hneď 😊 ). Plienky mu sadli vo všetkých smeroch, našťastie aj napriek tomu, že synček má citlivú pokožku, ani raz nemal červený zadoček od nich. Jediné, čo by som im vytkla a mne osobne sa až tak nepáči je sieťka vo vnútri plienok. Pamätám sa pri prvom synčekovi v nich sieťka bola, no vtedy bola iná a neprekážala mi. S touto terajšou sieťkou sa nejak neviem stotožniť, no je to to minimum, čo mi na plienkach prekáža a aj napriek tomu som sa rozhodla ostať verná značke pampers a budeme aj naďalej používať Premiumky.

Na záver by som len dodala, že nech sa žiadna mamička neriadi inými mamičkami a ich negatívnymi skúsenosťami, pretože pokožka každého bábätka je iná a každé bábätko reaguje na plienočky inak, takže ja odporúčam vždy si všetko vyskúšať na vlastnej koži a podľa toho sa rozhodnúť. 

Ďakujem Modrému koníku aj spoločnosti Pampers za možnosť otestovať plienky, mňa si získali opäť 😉

#test_pampers

    Odporúčame