Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
bobula46
Včera o 13:17
Vedeli by ste mi poradiť kde kúpiť synovi (v86) bielu košeľu na svadbu?
Tá čo je na foto som mu už kúpila len on neznesie ten materiál (má to po mne). Neviem či existuje ešte nejaká. Videla som v hm len tam je taká kotvička a to už nechcem.
Zobraz celú správu
bobula46
Včera o 12:21
To čo je toto za počasie :joy: neznášala som príspevky či už prišiel rodičák a ako obliecť dieťa, ale ja mám momentálne pre malého v kočíku celý šatník od kraťasov až po jesennú bundu :joy::joy: teplomer mám jeden na slnečnej strane kde mi hneď šľahne 30 stupňov, druhý na severnej tam mám celodenne 21 stupňov :grinning: tak si vyber :person_facepalming::person_facepalming:
Zobraz celú správu
bobula46
21. aug 2019
Vie niekto poradiť? Aký je rozdiel medzi odúčacími nohavičkami a nohavičky ktoré sa dávajú deťom (od narodenia keď nechce jednorazové) a do toho sa dáva tá vkladačka :grinning:? Chcela som synovi kúpiť aspoň na doma, zatiaľ za nám darí na nočník, vie sa vypýtať, ale stále má aj plienku (hoci skoro vždy suchú).
Ďakujem za rady
Zobraz celú správu
bobula46
20. aug 2019
Žienky idem objednávať pre syna oblečenie- zara, next, lindex, hm.
Ako tam sedia veľkosti? Viem že jedno má väčšie, druhé zas menšie číslovanie, ale nikdy si nepamätám ako (objednávam mu tam raz za 3-4 mesiace) :grinning:
Ďakujem za odpoveď :slight_smile:
Zobraz celú správu
bobula46
15. aug 2019
Odkiaľ najradšej objednávate zimné bundy pre deti (veľkosť 86/92)? Radšej väčšiu keď sa dá pod ňu aj mikina aby netlačila alebo menšiu nech zas nepodfúkne? Určite nebude reálna šanca mať to aspoň dve sezóny.
Dnes som synovi už nejaké pozerala.Chcela som nejakú kvalitnú čiže najlepšie reserved, Zara, hm (pokiaľ má niekto niečo lepšie sem s tým) a bundy tak 40€ To je dobrá cena? Minulý rok sme kupovali v tescu f&f ale zas to bol iba vo fusaku, teraz rátam že budú aj sane, nejaká lyžovačka, určite aj po dvore pobehať...keďže sme nonstop vonku tak zas aby aj hriala, aby aj pekná bola.
Koľko ich asi bude potrebovať? Dve určite keby aj jedna bola mokrá, alebo radšej tri a jednu len takú lacnejšiu pre prípad?
A na čo pozerať? Je lepšia kožušina, vlna alebo ja neviem čo všetko ešte existuje :person_shrugging:
Nemám sa koho opýtať a som stratená v tej halde vecí a druhov :grinning:
Zobraz celú správu
bobula46
13. aug 2019
Keď som s manželom ešte len chodila, myslela som že je to ten najsexy muž :smile::speak_no_evil: potom som začala vedľa neho spávať :zzz::sleeping_accommodation: a on chrápe, škrípe zubami a fučí mi do ksichtu :joy: ale no čo, ráno vstane prehrabne vlasy, umyje zuby a zas je ten najsexy chlap ktorého poznám :stuck_out_tongue_closed_eyes::kissing_heart: foto ilustračná
Zobraz celú správu
bobula46
13. aug 2019
Syn má rok aj dva mesiace a v poslednom čase sa strašne na mňa naviazal (doslova). Keď som s ním sama doma a napríklad varím/umývam riad teda som mu otočená zadkom tak sa postaví za mňa, hlavu si vopchá medzi moje kolená a drží sa za moje stehná. Tým aby nespadol tak ma samozrejme štípe. To isté aj naopak, keď napríklad vešiam prádlo tak sa postaví medzi sušiak a mňa. A robí to isté len spredu. Keď ho nechytim na ruky tak si mi sadne na nohy a začne plakať.
Mojkám sa s ním rada a často ale občas musím aj čosi robiť keď nespí a on to nechápe. Pokiaľ odídem z nejakej miestnosti a on chce ísť za mnou ale nestíha tak strašne plače.
Keď príde domov manžel tak ma absolútne nepotrebuje, zas behá za ním a robí mu to isté, dobre je až vtedy keď idem k rodičom na dvor a je tam viac ľudí, vtedy sa prebaví sám a len občas príde za mnou sa vystískať a pokračuje v hre.
Mne by to že sa ma drží nevadilo lenže za posledné dva dni som ho trikrát nechtiac podkopla a je to nebezpečné a o tých modrinách na nohách ani nehovorím, by si človek pomyslel že som týraná žena.
Dá sa s tým niečo robiť? Zatiaľ ako tak funguje že mu ponúknem ruku a idem tam kde chce ísť on. Lenze to sa dá maximálne pri tom prádle kde to nepotrebujem hneď. Ale zastavovať vodu, utierať ruky a rýchlo ísť tam kam chce mi príde ako nezmysel a to isté aj varenie, nemôžem na trikrát odstaviť polievku, mäso a podobne len preto ze on ma štípe a dožaduje si pozornosť.
Nejaké skúsenosti? Čo vám pomohlo? Prípadne, stretli ste sa s tým niektorá?
Zobraz celú správu
bobula46
Správa bola zmenená 6. aug 2019
Poradíte nejaký najlepšie jednodňový vyletík do Česka blízko našich hraníc (max hodina cesty) kde je niečo pekné? Je jedno čo, boli sme v Lešnej tak niečo iné.
Najlepšie aby sme sa tam dostali autom, dalo sa ísť s kočíkom (alebo nosičom) a blízko nejaká reštaurácia aby sme sa napapali.
Ďakujem :heart:
Zobraz celú správu
bobula46
27. jún 2019
Nezvyknem sem pridávať svoje fotky, no táto dnešná vystihuje môj život. Vždy som si myslela že ja budem tá ktorá bude svojej dcérke pliect vrkoče, ktorej budem šiť sukne, s ktorou budem tlačiť kočík, hrať sa s bábikami. No život si to zariadil inak a z mojej "baby born" sa narodil synček s ktorým riešim úplne iné veci :grinning: Aké? Musela som sa naučiť vrčat. Ale samozrejme traktor vrčí inak ako auto, na vláčik sa nerobí brm ale šišiši, chodí sa na odrážadle autíčku, nie s mini kočíkom pred sebou. Lozí sa po preliezkach, nesedí sa celú čas na hojdačke... Takých vecí je milión čo chlapci robia a dievčatá nie a samozrejme aj naopak :D aj tak by som to nevymenila za nič na svete.
Fotka je z dnešného dňa keď sme prišli pozrieť pradedka a nad domom mu kosil traktor, samozrejme sme sa museli vytrepať až úplne hore na kopec aby sme mali ten pravý zážitok :D ja v šľapkách, šaty, no myslela som že budem sedieť na dvore :D
Zobraz celú správu
bobula46
Správa bola zmenená 30. máj 2019
UPOZORNENIE PRE VAŠICH RODIČOV, MOZNO AJ PRE VÁS. Dnes mi môj starý otec spomenul že mu prišla mastička na kĺby ktorú objednal cez telefón. Volali mu či nemá záujem. Je to veeelmi drahý špás čo som pochopila hneď ako začal o tom rozprávať. Bol to liek ktorý pokiaľ sa do 14 dní písomne nepožiada o ukončenie dodávania tak bude pravidelne chodiť a teda aj pravidelne platiť. HELVETIA APOTHEKE (foto v komentári) Ja viem že sa to stále opakuje a teda aj som myslela že môj starý otec má rozum no samozrejme naletel. Hneď sme vypisovali adresu a zasielali balík naspäť. Len pozor, žiadosť musíte napísať, nestačí telefónom zrušiť. Prosím povedzte vašim rodičom, starým rodičom aby si dávali pozor lebo už je to druhý starší občan v mojom okolí čo naletel.
Zobraz celú správu
bobula46
24. máj 2019
Dlho som sa odhodlávala a nakoniec je to úplná mňamka :heart:️ recept od tatina ktorý mi dlhooo nechcel prezradiť, vraj tajomstvo šéfkuchára 🤫:speak_no_evil:
Zobraz celú správu