Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
cvirenka
25. feb 2018
104 

Wellness aj doma 🙂

Pondelok ráno začal veľmi príjemne. Balíček sme si s Mišinkom doniesli domov v kočíku, pretože nás kuriér nezastihol doma. Bol rýchlejší ako my 😉 Osobne som sa nevedela dočkať rozbalenia balíčka, ale ten musel počkať, lebo Miško a jeho spokojnosť mali samozrejme prednosť. Ale potom sme sa na rozbaľovanie vrhli spoločne.

Miško si vybral správny výrobok, asi sa bál, že sa bude musieť deliť oň s Emmkou 😉

Výrobky pre zdravie a krásu:

 • DAS gesunde PLUS  Haut Vital mit Hyaluronsäure 40 ks /Vitamíny na pleť/
 • DAS gesunde PLUS  Haar Vital Komplex 60ks /Vitamíny na vlasy/
 • DAS gesunde PLUS B12 Vitamin Kur /Kúra s vitamínom B12/ - DAS gesunde PLUS Abwehr & Stärkung Kräutertee /Čaj/

Produkty pre starostlivosť o pleť a pokožku:

 • Balea 7 Tage Wellness – Kur / 7-dňová kúra pre žiarivú pleť/
 • Balea MED Ultra Sensitive Tagescreme /Denný krém/
 • Alverde Intensiv Handcreme /Krém na ruky/
 • Balea Lippen Pflege /Balzam na pery/
 • Balea Creme Bad /Pena do kúpeľa/
 • Alverde Soft-Öl Balsam /Telové mlieko/
 • Balea Schönheitsgeheimnisse Shampoo / Šampón na vlasy/

Pre deti:

 • Babylove Wind und Wetter Gesichtscreme /Krém do nepriaznivého počasia/

Ako prvými som začala vitamínmi. Tie samozrejme potrebujú určitú dobu, aby bolo vidieť ich prospešný či negatívny účinok. Ale! Pri Vitamín B12 som spozorovala zmenu už po užití druhej ampulky. Najskôr sa pri otváraní vysype prášok do tekutiny, zahrká sa a následne vypije. Chuť je sladká, malinová. Balenie obsahuje 10 fľaštičiek, čo bolo málo, tak už počas testovania som bola doplniť zásoby, keďže sa to zapáčilo aj manželovi. Takže výrobok splnil očakávanie, doplnil energiu a aj ťažké dni sme zvládli bez akejkoľvek ujmy 🙂

Bylinkový čaj sa stal mojím ranným spoločníkom pri vstávaní. Ním som zapíjala aj vitamíny. Chuť čaju je vyvážená. Aj keď sa vrecko niekedy lúhovalo viac ako 10 minút tak chuť nebola horká. Bylinkové čaje sú u nás vždy vítané.

Vitamíny na pleť a vlasy – je nutné užívať dlhodobo aby som spozorovala dáky účinok. Avšak po pôrode mám vlasy veľmi unavené, oslabené a veľmi sa mi lámu a vypadávajú. Tak tieto vitamíny prišli vhod. Tak dúfam, že účinok bude len pozitívny a ja sa o pár týždňov budem tešiť z krásnych a zdravých vlasov, ako keď som mala 18... 😉

To isté platí aj pri vitamínoch pre pleť. Za týždeň užívania nemôžem objektívne zhodnotiť ich účinok. Obsahujú kyselinu hyalurónovú, vitamín A, C a E, koenzým Q10 a zinok.

Ampulky, alebo 7-dňová kúra pre žiarivú a sviežu pleť – konečne som mala pár minút pre seba. Doslova wellness! Pleť treba dôkladne vyčistiť a až následne aplikovať ampulku. Tá sa dá bez problémov otvoriť, neštiepi sa. Pleť bola už na tretí deň jasnejšia a na pohľad zdravšia. Voda pleť osvieži, nezaťažuje.  Plusom je, že ošetrujú pleť. Zmenu si všimol aj manžel. Tak chválim! 🙂

Po tejto kúre prišiel na rad aj Denný krém. Už dlho som hľadala vhodný krém na tvár, ktorý by bol vhodný pre môj typ pleti. Po tehotenstve a aj s rokmi sa pleť mení a tak si vyžaduje inú starostlivosť ako pred niekoľkými rokmi. Bola som skeptická a nakoniec milo prekvapená. Krém mi vyhovuje. Jeho textúra je ľahká a nemastná. Nespôsobil začervenanie, vyrážky ani svrbenie. Nezanecháva žiadne stopy, rýchlo sa vstrebe a to je pre mňa dôležité. Takže ostávam tomuto výrobku verná.

Každodenným spoločníkom je pre mňa aj krém na ruky. Dlhé roky používam značku Balea, ale teraz ma Alverde príjemne prekvapil. Je hydratačný, rýchlo sa vstrebe a aj moje ruky dokáže na dlho zvláčniť. Moja alergia na zimu mi spôsobuje veľmi suché až bolestivé trhlinky na rukách. Vďaka krému tento týždeň prechádzky a čas strávený vonku nebol až tak nepríjemný. Testoval aj manžel a sťažnosti neboli 😉

Výrobok, z ktorého som bola sklamaná bol šampón na vlasy. Síce má sviežu vôňu, ktorá vás nabudí (vôňou by som si ho zvolila na leto), ale moje vlasy po jeho použití boli suché a krepové. Pocit z umytých a voňavých vlasov mi dlho nevydržal. Manžel však po jeho použití mal vlasy lesklé.

Telové mlieko je ďalší produkt, ktorý ma očaril už pri prvom použití. Vyrobený je z kontrolovaného biologického chovu, neobsahuje syntetické látky... Príjemná mandľová vôňa, žiaden pocit mastnoty po jeho použití, hydratačný a jemná pokožka. To je to, čo očakávam od telového mlieka.

Balzam na pery bol produkt o ktorý som sa musela podelil s dcérkou. Vyhovuje obom, avšak ja si musím kúpiť nový, lebo tento je len jej. Pery ostali hydratované aj po dlhej prechádzke.

Ďalším produkt potešil hlavne Emmku – Pena do kúpeľa. Naša žabka sa veľmi rada kúpe a pena nemôže chýbať. To, že je ešte aj ružová bolo top 😀 . Pre dosiahnutie veľa veľa peny netreba použiť veľké množstvo samotného produktu. Stačí naozaj pár kvapiek a o chvíľu je penový palác vyčarovaný. Vôňa sa niesla celým domom. Pena vydržala dlhšie ako pri iných výrobkoch.

Krém do nepriaznivého počasia sme používali hlavne na dlhé pobyty vonku. Krém sa ľahko rozotieral, nezanechal ani biely ani mastný film, rýchlo sa vstrebal a keď sme prišli z vonku, dcéra nemala suché líčka. Navyše pekne voňal. Žiadna nežiaduca reakcia sa neobjavila.. ďalší produkt, ktorému ostávame verní 🙂.

Naše chvíle pri testovaní výrobkov boli príjemné aj zábavné. Preto sa chcem poďakovať za možnosť a príležitosť otestovať výrobky a podeliť sa o naše skúsenosti a zážitky mojimi očami. Nie vždy som však stihla a mala možnosť odfotiť každý produkt. Za to sa ospravedlňujem. Pri testovaní sme nezažili nič, čo by nás sklamalo (vlasy sa dajú prežiť 😉 ) ani nahnevalo. Spríjemnili mi celý týždeň. Je to dôvod nájsť čas len sama pre seba.  Z danej ponuky výrobkov sa mnohé stali našimi obľúbenými, ku ktorým sa opäť vrátime..

Ďakujem vám veľmi pekne, že ste sa dostali až sem a venovali mi chvíľu zo svojho času! Ďakujem aj za to, že sme boli vybraní do testovania. Potešilo nás. A mňa donútilo venovať sebe trochu viac času ako za posledných pár rokov.

Majte sa krásne, A.

#test_dm13

Začni písať komentár...

Odošli