Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
dazdovka
15. dec 2017
104 

Moja skúsenosť s Vichy Lifactiv sérum

Taaaak, už mám za sebou dva týždne testovania vzpružujúceho séra od Vichy a môžem sa podeliť o svoje dojmy 🙂

Nie každý deň bol ideálny, aby som skompletizovala faktory, ktoré mohli pôsobiť na moju pleť, väčšinou to bol klasický nedostatok spánku, takmer celý deň doma vo vykúrenom priestore, pár hodín na ostrom decembrovom vzduchu a hormonálne výkyvy súvisiace s reprodukčným cyklom, čo vám poviem, zvädnutá pleť, rozšírené póry, šedastý nádych pokožky (ja nefajčím, ja kojím), zopár vrások a pár dní postpubertálnych ergo PMS vyrážok. Bežne si na to dávam, čo doma mám - vodu, uhorku, maslo karité, ružový alebo kokosový olej, doplním vodu aj zvnútra, jem veľa ovocia a zeleniny (jablko, mrkva, cvikla na kilá), nestačí to na všetko, privítala by som, aby mal deň 30 hodín a aby potreba spánku u mňa klesla na nulu, aby som si mohla dopriať nejaký odborný wellness pre pleť. 

Táto vecička je ideálna pre minimalistov, nebabrať sa, nerozmaznávať, úplne postačí pár kvapiek vklepať do tváre a ideš, toto je presne to, prečo som sa prihlásila do testovania, to čo vyhovuje môjmu životnému štýlu. 

Malá fľaštička s kvapátkom má pekný dizajn, tmavé sklo zabezpečuje, aby obsah vplyvom slnečného žiarenia nestrácal na kvalite, podľa popisu obsahuje 15% čistého vitamínu C, vitamín E, extrakt z borovice prímorskej a fragmentovanú kyselinu hyalurónovú. Vôňa je prirodzená, nie je to parfumované a pripomína mi trošilinku pomarančový ocot. 

Používa sa ráno, alebo večer, nanesením 4-5 kvapiek na tvár. Zozačiatku som mala tendenciu hasiť ním lokálne problémy, áno mám vrásky, vklepem to poriadne do nich a budem sledovať ich hĺbku, ale akurát som si privodila červené vyštípané fľaky na týchto miestach, ktoré ma v podstate zlou technikou nanášania donútili zmeniť taktiku. Keďže sa jedná o silno koncentrované sérum a chcem mať pleť jednoliato vypnutú a vzpruženú, nakvapkala som si do dlane 6-7 kvapiek a rozotrela po celej tvári a dekolte. To už bolo lepšie, síce mierne štípanie bolo, ale po akademickej štvrťhodinke žiadne fľaky, napnutá pleť, svieži nádych, ryhy menej hlboké a líca také svieže, pevnejšie. 

Párkrát denne som skontrolovala v zrkadle, ako sa to vyvíja a celkom sa začali napĺňať moje očakávania, stále ten efekt cítim, aj vidím (ikeď už postupom času sa presúva slnko k inému zrkadlu a v ňom vidím aj ďalšie nedokonalosti mojej pleti, ktoré zanedbávam, nabudúce by som sa mala prihlásiť na testovanie niečoho na rozšírené póry), večer dokonca keď si obliznem okolie pier, ešte stále cítim sladko-ovocnú chuť tohto séra 

Tak keď to zhrniem, produkt úplne ako pre mňa, málo času, málo námahy, rýchly výsledok, super!

Odporúčam vyskúšať, mne celkom sadol a zostáva na poličke s denne používanou kozmetikou 🙂

#test_liftactiv