Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
dvajatam
20. jún 2017
55 

Recept na vydarenú rozlúčku

Určite nebudem prvá, ktorá dostala od kamarátok prekvapenie so znením, že v dňoch XY si mám zbaliť všetkých päť slivák a pripraviť sa na „veľkolepú udalosť“.

Áno, väčšinu báb to poteší. Mňa to potešilo tiež a veľmi, len som zabudla na jeden detail – na dve mini stvorenia uhniezďujúce sa v mojom brušku. V tom mi začali behať pred očami všetky katastrofické scenáre, ako to zvládnem keď zaspávam aj postojačky, keď nemôžem piť alko drinčíky, keď ledva chodím hodinu vkuse a to najdôležitejšie, ako im to oznámim bez toho aby som pokazila ich radosť s odviazanej zábavy.

Potom som sa zamyslela a prišla som na to, že vlastne nič nepokazím. Budeme na tom skoro rovnako, akurát, že ja si dám namiesto pálinky zelený čaj a od únavy potlačenej troškou kofeínu budem asi na rovnakej vlnovej dĺžke. Ráno sa zobudím a budem mi rovnako nevoľno ako dievčatám, spolu si uvaríme čajík, zjeme dačo suchšie a doobeda budeme zaspávať a spomínať. Mojou výhodou bude, že budem mať na čo spomínať, lebo z môjho večera nič nezabudnem.

Týmto prichádzam k záveru, že asi nič nespackám, a že rozdiel medzi rannou opicou a tehotenstvom v ranných štádiach je minimálny. Akurát, že ja som na každonné „opice“ už zvyknutá.

A ak sa mi v mysli  podarí odtrhnúť od zaúživaných rozlúčkových tradícií a pojmeme to s troškou originality a inakosti, tak všeetko bude faajn ♪

Veď rozlúčka so slobodou 2 v 1 sa len tak hocikomu nepodarí nie ? 🙂