Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
eliniatko
10. júl 2020
Top 10 cenovo dostupných dvojkombinácii pre rok 2020 - článok ready! 3-2-1 čítaj :wink:


https://www.modrykonik.sk/blog/kocikopedia/arti...
Zobraz celú správu
eliniatko
10. júl 2020
Dnes špeciálne sa chcem podeliť o zázrak života a našu ženskú superschopnosť vtelenú do malej ježurky. Neskutočné. V tých očkách a sklonenej hlávke je všetko. A potom ďalšie, nečakané puf. :heart:
Zobraz celú správu
eliniatko
26. jún 2020
Ak plánuješ na leto zháňať ultrakompaktný dovolenkový kočík, nenechaj si ujsť tento výber aktuálnych TOP modelov, čo som práve dopísala. Horúce priamo z pece! https://www.modrykonik.sk/blog/kocikopedia/arti...
Zobraz celú správu
eliniatko
Správa bola zmenená 19. jún 2020
Tento recept na WELSH sme natáčali (áno, ruky aj postup sú moje! :wink:slight_smile:, pretože k Francúzsku mám veľmi blízko (aj som tam strávila nejaký čas), a k tomu je to veľmi veľmi originálny a zároveň chutný, i keď pomerne chlapský recept. Ihneď nás napadlo, že by to mohol byť vynikajúci nápad na blížiaci sa Deň otcov! Naozaj odporúčam vyskúšať - každý muž, čo môže pivko, bude rád, ak mu "ľahko pivársky" receptík naservírujete - aj s pohárom chladeného. Kytica k nejakému ďalšiemu (vášmu) sviatku takmer zaručená :heart:️ Vive le Welsh, bon appétit!
Zobraz celú správu
eliniatko
Správa bola zmenená 1. jún 2020
Veľmi sa teším, že sa nám za tých pár dní podarilo vydať pesničku tak, aby dnes, na Deň Detí, už bola vonku na Spotify: https://open.spotify.com/track/3tGjWFy0bHXeU3k1...

To All Mine (pre tých nerozumejúcich, Pre Tých Mojich) som napísala a poskladala s Dinkom sediacim mi na kolenách v náhlom prívale lásky. Je plná ako radosti, tak aj smútku z nestihnutých okamihov či nedokonalých rozhodnutí. Venovaná je všetkým synčekom, dcéram, aj tým nenarodeným maličkým, ktorých navždy nosíme vo svojom srdci.

Všetko najkrajši ku dňu detí, deti moje, deti všetky, lásky malé po celom svete :heart:
Zobraz celú správu
eliniatko
Správa bola zmenená 30. apr 2020
Ahojte maminky, babuľky, priateľky aj (zatiaľ) neznáme. Chcela by som vás o niečo poprosiť. Asi väčšina nevie, ale okrem kočíkov skladám, hrám a spievam pesničky. Je to taká melancholická, melodická, trošku alternatívna indie hudba, takže mi je jasné, že nie každému sa bude páčiť - tak je to so všetkým umením, je mi jasné, a nikoho nenútim. Robím to hlavne pre seba, ale nie tak dávno som si spravila aj youtube account, kde mám zatiaľ len pár videí. Veľa ľudí o tom nevie, ako hovorím, preto tam veľa ľudí nejak nechodí - ale, aby som si mohla kanál rozšíriť, pridať viac popisiek, "about" video a tak podobne, potrebujem 100 ľudí, čo kanál odoberajú (subscriberov). Ak by niektoré zaujímala hudba, a možno aj moja tvorba, nepomohli by ste mi, že by ste mi kanál odoberali? Spamovať vás nebudem, videjká nám zaberajú kopu času tak nie sú vydávané nejak vo veľkom, a piesne tam sú zatiaľ 4.

Kanál je tu, postujem pod mojím druhým "ja", &tilly. Je potrené dať klik na "odoberať kanál", nič viac. https://www.youtube.com/channel/UCbDYQTs9_KMSMh... Pomôžete mi viac ako si myslíte, a trošku snáď aj domácej tvorbe :slight_smile: Z odberu ani za pozretie taký malý umelec nemá nijaké peniažky, nesnažím sa na vás získať ani si spraviť reklamu - zárobok - chcela by som sa len viac realizovať, ale za to, že si to robím len tak pre seba, ma youtube penalizuje a očakáva subscriberov... tak preto vás prosím a ďakujem.

Veľmi pekne ďakujem každej, a rada pošlem za odber srdiečka, ak sa o ne prihlásite tu komentom napr. Veľa lásky ešte želám, buďte zdravé, ste všetky úžasné a vždy, keď sa tu na MK poobzerám, teším sa, že my maminy si vieme takto pomáhať, podeliť, poradiť a podržať. :heart:
Zobraz celú správu
eliniatko
Správa bola zmenená 24. mar 2020
Videjko k nákupu kočíka v aktuálnej situácii: https://www.youtube.com/watch?v:no_mouth:3yco5J2G7o&... (nájdete aj so zhrňujúcim článkom aj na profile Kocikopedia)
Zobraz celú správu
eliniatko
19. mar 2020
Písala som veľkú recenziu na očakávaný Easywalker Harvey2 - nájdete tu: https://www.modrykonik.sk/blog/kocikopedia/arti...
Zobraz celú správu
eliniatko
28. jan 2020
Nový článok - recenzia Easywalker Charley je online! https://www.modrykonik.sk/blog/kocikopedia/arti... A čoskoro bude aj videjko :wink:
Zobraz celú správu
eliniatko
20. jan 2020
Skúsila som spísať všetky Cybex novinky v článku - nájdete ho tu: https://www.modrykonik.sk/blog/kocikopedia/arti...
Zobraz celú správu
eliniatko
Správa bola zmenená 28. okt 2019
Od kociky.sk sme na video (ktoré bude live november/december) dostali dva vankúše na kojenie. Keďže že som ich bola vyzdvihnúť a vybrať, samozrejme som pre naše koníkovské maminy pozerala na tie najkrajšie a najlepšie :sunglasses: O jeden z nich - tvarovaný a ergonomický Ergobaby - sa teraz súťaží na instagrame, tak kto tam ste, skúste šťastie :wink: <<instagram code="B4KdUgrnn_L">>
Zobraz celú správu
eliniatko
23. okt 2019
Uz su doma, hor sa testovat! Krasavci Easywalker Harvey a Charley 🤩:blue_heart:
Zobraz celú správu
eliniatko
14. aug 2019
Pozadie moje a mojich malých ňuníkov recenzovalo pre babymarket.sk aj nádherné Stokke Tripp Trapp stoličky. Keby niekoho zaujímalo, prečíta si to na redakcii Modrého Koníka, tu: https://www.modrykonik.sk/blog/redakcia/article...
Zobraz celú správu
eliniatko
14. aug 2019
Tak som po viacerých žiadostiach spísala článok o Valco Snap kočíkoch - nech je trochu jasnejšie, ktorý je ktorý a čo ktorý prívlastok znamená. https://www.modrykonik.sk/blog/kocikopedia/arti...
Zobraz celú správu
eliniatko
29. júl 2019
Sprievodca výberom hlbokej vaničky, ktorý som napísala, a teda aj ďalšie článku ku kočíkom, budem odteraz publikovať pod Kočíkopédiou. Páči článok ku hlbokým vaničkám, na ktoré sa ma už dlhodobo pýtate. Čo zohľadniť, a čo naopak až tak nie? Čítaj!
https://www.modrykonik.sk/blog/kocikopedia/arti...
Zobraz celú správu
eliniatko
20. júl 2019
Silver Cross Spirit je už aj u nás. Nepríde Vám ako taký nižší Mios? :slight_smile: Ale pekný je (však to aj Mios je), a fajn pruženie. Predné kolieska širšie a odvetrávanie v strieške, ako aj nastavovanie rúčky a skladanie mi však prídu totálka rovnaké.
Zobraz celú správu
eliniatko
19. júl 2019
Videli ste už novú polohovateľnú autosedačku - vajíčko Joie i-Level? 250 eur, ale to je už aj s isofix základňou (na porovnanie taký skvelý Cybex Cloud stojí 270 sám o sebe, so základňou cez 400 eur). A sedí na rovnaké, t.j. Maxi-Cosi adaptéry.
Zobraz celú správu
eliniatko
Správa bola zmenená 10. júl 2019
Babule, písala som čo možno najultimátnejšiu recenziu na kočík Maclaren Atom, tentokrát pod 'Redakciu' koníka. Kuk! https://www.modrykonik.sk/blog/redakcia/article...
Zobraz celú správu
eliniatko
15. jún 2019
Tak sme sa dnes, takto zrána (nedočkaví) stavili v novej predajni Babymarketu (od teraz na Starej Vajnorskej v Golden City) - po čo iné ako po nový kočík na testovanie. Tentokrát to bude mestský/cestovný mini model! A takto sa dá prenášať v taške! Uhádnete, ktorý to je? Hoďte mi do komentára vaše tipy či želania na testovaný kočík, vyhodnotím po víkende - každý správny tip získa u mňa 33 srdiečok!
Zobraz celú správu
eliniatko
Správa bola zmenená 28. mar 2019
Ahojte, kto by sa chcel trochu zasmiať, kuk na videorecenziu Oyster 3 k recenzii https://www.modrykonik.sk/blog/kocikopedia/arti... (video odteraz nájdete aj priamo v článku).
Zobraz celú správu
eliniatko
4. mar 2019
A toooľko sme s Oyster 3 dnes nachodili
Zobraz celú správu
eliniatko
4. mar 2019
Dnes a zajtra veľká testovačka kočíka Oyster 3 :slight_smile: Tešte sa na obrovskú detailnú recenziu.
Zobraz celú správu
eliniatko
18. dec 2018 Čítané 938x
Čítaj celý článok
eliniatko
14. aug 2018 Čítané 875x
Čítaj celý článok
eliniatko
21. júl 2018 Čítané 1289x
Čítaj celý článok
eliniatko
Správa bola zmenená 25. okt 2017
Ahojte, chcem dať do pozornosti skupinu, ktorú sme na podnet s @lubi051 založili - ide o skúsenosti a recenzie kočíkov. Zatiaľ len tak testovaco aby sme zistili, či sme my maminy ochotné aj reálne niečo napísať o kočíkoch pre druhých (reálne nedostatky a pozitíva pomôžu viac, než akýkoľvek reklamný popis eshopu a často aj viac, ako produktvideo). https://www.modrykonik.sk/group/9956/ slúži na akékoľvek názory, krátke či dlhé, pozitívne či negatívne s UŽ ODSKÚŠANÝMI kočíkmi. Ak ste nejaký mali, alebo máte, hoďte tam pár slov. Nemusíte vypísať sloh, stačí aj zhrnúť do bodov (+ ľahký, pekný, - hrká, malý košík) - plus značka za mriežku - pomôžete ostatným. Skupina je verejná a za každý názor ku odskúšanému kočíku je samozrejmé srdiečko, či viac pri pridaní fotky, rozmerov a pod. :slight_smile:
Zobraz celú správu
eliniatko
13. jan 2017
Pekný, zrozumiteľný komiks o očkovaní.
:slight_smile: http://www.mimozemstani.cz/ockovani-funguje-zde...
Zobraz celú správu
eliniatko
13. dec 2016 Čítané 256x
Čítaj celý článok
eliniatko
30. sep 2016
A ešte jedna o menách. Geneátor portrétov na základe mena v štýle Ľudovíta Fullu :slight_smile: Je to sranda. Stačí vložiť meno. http://setuptype.com/x/fulla/August%C3%ADn
Zobraz celú správu
eliniatko
30. sep 2016
Skutočné slovenské a slovanské mená pre tých, čo sa tak hrdia a chcú mať deti čisto slovensko pomenované, nie iba prebratými poslovenčenými menami. Samé skvosty :slight_smile:
http://www.ved.sk/casnik.mena.htm
Zobraz celú správu
Strana
z 2
Predošlá Strana
z 2
Ďalšia