Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
ellinkashop
12. dec 2016
22 

Chudneme spolu

O čo ide ?

Veľmi radi by sme Vás motivovali a spolu s Vami sa podieľali na Vašich úspechoch a boli Vám nápomocní pri chudnutí.V eshope máme množstvo produktov (pribudnú ďalšie), ktoré sú vhodné na redukčné diéty ako doplnky stravy.

Vy a my sme jeden tím! Preto, zaregistrujte sa u nás a spolu budeme sledovať Váš úbytok na Váhe a raz mesačne odmeníme najúspešnejšieho / najúspešnejšiu z Vás balíčkom dobrôt na chudnutie z nášho eshopu. Vašu hmotnosť a cm bude treba vpísať do registračného formulára - prípadne doplniť neskôr, keď sa rozhodnete zapojiť do našej výzvy "Chudneme spolu". Vašu váhu ani iný údaj okrem nás nikto iný neuvidí ak si to sami nebudete želať. Zapojenie do výzvy je veľmi jednoduché : Zaregistrujte sa u nás, vypíšte správne svoje údaje a po prihlásení do nášho eshopu nájdete sekciu "Komunikácia s obchodníkom". Tam nám napíšte, že sa zapájate do výzvy, aby sme Vás mohli zaevidovať. Súťaž bude vyhodnocovaná priebžne raz týždenne, kedy Vám pošleme informáciu ako ste na tom v porovnaní s našimi ostatnými zákazníkmi. Výsledky sa budú rátať za mesiac. Je to veľmi motivujúce a zábavné 🙂 

Budeme veľmi radi, ak nám  pošlete Vaše recepty ako si pripravujete pokrmy z našich výrobkov. Ak máte tip na skvelú pomazánku, prílohu, posielajte, radi to zverejníme a rovnako raz mesačne odmeníme jedného z Vás za naj recept. 

Tešíme sa na Vás a každé zhodené kilečko!