Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
hamaka
21. mar 2019
Prosim prida ma niekto do sukromky Suavinex? Dakujem
Zobraz celú správu
hamaka
20. mar 2019
Baby máte niektorá tieto hodinky? Spokojne ste? Sú kompatibilné aj s iphonom? Ďakujem
Zobraz celú správu
hamaka
20. dec 2018
Ženy v čom skladujete Crinkles, aby zostali vláčne? V doze alebo aj papierovej krabičke? Dakujem
Zobraz celú správu
hamaka
5. dec 2018
Má už niekto doma audioknihu Trhlina? Rozmýšľam mm pod :christmas_tree:
Zobraz celú správu
hamaka
25. nov 2018
Baby mate skúsenosti so stránkou elnino.sk, sú tam originál parfemy? Dakujem
Zobraz celú správu
hamaka
18. aug 2018
Kocky, chcem si objednať UV lampu z Alí na rýchlejšie uschnutie ľaku...Môžu sa používať hocijake gelove laky? Vysuši ich? Máte skúsenosti? Vdaka
Zobraz celú správu
hamaka
30. júl 2018 Čítané 17x

Veľmi sme sa potešili, keď som dostala mail, že sme boli, teda Adamko, vybratý na testovanie Pampers Pants a Pampers Splashers. Adamko je malý neposedník, a v poslednej dobe bolo prebaľovanie jeden veľký boj spojený s plačom, pretože malého ležanie, a zapínanie plienky veľmi nebavilo. Až do dňa, kedy sme obdržali zasielku z Modrého koníka, v ktorej boli naši nový pomocníci a test sa mohol začať. 

Po otvorení balenia s Pantsami som bola sama príjemne prekvapená, ako príjemne pôsobili nohavičky na dotyk, a ešte ľahšie sa natiahli. Gumička na brušku, ani okolo nožičiek nás nikdy neotlačila, bola mäkká a poddajná. A vyzliekanie bola tiež jednoduchá záležitosť, iba som jemne potiahla naboku plienočky, a nohavičky aj s obsahom  boli dolu. Super nápad bol aj odliepací pásik, ktorým použité a zrolované nohavičky zalepíte a vyhodíte. Adamkovi sa v Pantsoch páčilo, o čom svedčí aj jeho úsmev na tváričke  Ani raz počas testovania nám Pampers Pants nepretiekli, a to aj vďaka indikátoru vlhkosti, ktorý je umiestnený na nohavičkách a pohodlne si skontrolujete, či už je plienočka plná. 

Naše testovanie ale pokračovalo ďalej, a na rad prišli Pampers Splashers. V stredu bolo pekne slnečno a teplo, tak sme sa vybrali okúpať a otestovať Splashersy. Priznám sa, že nemala som príliš veľké očakávania, myslela som si, že sú iba plienky do vody, ktoré hneď nasiaknú vodu, ale veľmi milo som bola prekvapená. Chválim pekné a veselé obrázky na nohavičkách a ľahké navlečenie, keďže malý nedočkavec už chcel ísť do bazéna. Ani po pol hodine v bazéne nohavičky neboli zbytočne nasiaknuté vodou, čo je tiež veľké + a držali pekne na brušku, nezošuchovali sa dole. A vyzliekanie, jedna radosť a je hotovo!

Dva týždne testovania ubehli ako voda a my sme si ich s Adamkom užili bez plaču a kriku. Za nás majú Pampers Pants aj Splashers 1* a už máme doma nachystanú zásobu na ďalšie dni.

Ďakujeme Pampers aj Modrému koníkovi za možnosť otestovať tieto super nohavičky a želáme krásne leto všetkým.

#test_pampers2 #recenzia

Čítaj celý článok
hamaka
18. júl 2018
Maminky, prosím vás dostali sme tento vláčik a hra nám len časť pesničky....už som pozerala, kde, ako to nastaviť, no nič som nenašla :thinking: Dakujem
Zobraz celú správu