Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
jaja9891
5. sep 2017
310 

Naše skúsenosti s Beba OPTIPRO Comfort 3

    Vďaka spoločnosti Nestlé sme mali možnosť s mojim synčekom vyskúšať a otestovať mliečko Beba Optipro Comfort 3.

    Naše prvé stretnutie s mliečkom Beba bolo, neviem či bohužiaľ alebo našťastie, už v pôrodnici. Po vymodlenom tehotenstve prišiel na svet náš krásny, zdravý chlapček. Ako každá mamička som bola presvedčená, že ja budem kojiť naplno a bez problémov, veď je to predsa také prirodzené a správne a najlepšie pre moje dieťatko.

Avšak....“človek mieni a Pán Boh mení“

    Po náročnom pôrode sa mi nie a nie rozbehnúť mliečko, taktiež podpora dojčenia v nemocnici bola veľmi slabá, no dieťatko bolo hladné, a tak ho v pôrodnici dokrmovali mliečkom Beba HA 1, maličký sa krásne prisával, tak som natešene dúfala, že doma sa to rozbehne...vyskúšala som všeličo... no malý neprospieval, a tak som zvolila kombináciu dojčenia a dokrmovania mliečkom Beba HA 1. Malý konečne prestal byť neustále hladný, neplačkal, pekne spinkal a bruško ho nebolelo. Neskôr sa zistilo, že mal prirastenú uzdičku pod jazýčkom, a to nám komplikovalo dojčenie, neskôr už „len“ odsávanie materského mliečka, kým sa synček neodstavil sám.  Zvolila som hypoalergénne mliečko, keďže ja sama som silná atopička.

    Ako malý rástol, „rástlo“ s ním aj mliečko, prešli sme na Bebu HA 2. Synček dovŕšil 11 mesiacov a od ukončeného 10. mesiaca som sa rozhodla vyskúšať mliečko Beba OPTIPRO Comfort 3, v tom čase som sa zapojila do testovania tohto mliečka a hurá, vybrali si nás. Nikdy som ani neuvažovala o zmene značky, keďže od narodenia sme nemali žiadny problém a mliečko tejto značky nám sadlo na 1x.

            Ako každá mamička chcem pre synčeka to najlepšie  a hoci mi nebolo dopriate dlhšie kojiť, vybrala som si správne, synček našťastie od narodenia nemal žiadny problém s bruškom, s kakaním či prdíkmi, mliečko mu vždy chutilo, zasýtilo jeho hladné bruško a malý mi prospieva a rastie jedna radosť.

    Beba OPTIPRO Comfort 3 od Nestlé, ako prvý výrobca dojčenskej výživy, sa snaží svojim zložením čo najviac podobať  materskému mlieku, obsahuje bielkoviny podľa vzoru materského mlieka, vitamíny a minerály, ktoré vyhovujú nutričným potrebám dieťatka. Taktiež obsahuje probiotické baktérie L. reuteri, ktoré sa prirodzene vyskytujú v materskom mlieku. Podporuje imunitu dieťatka obsahom vitamínov A, C, D a minerálov ako selén a zinok, taktiež obsahuje aj kys. alfa-linolénovú, potrebnú pre normálny vývoj mozgu.

A na záver musím oceniť aj balenie mliečok Beba, plechovka je dobre chránená pred vzduchom a vlhkosťou, je recyklovateľná a odmerka sa dá pri príprave mliečka krásne o rám v plechovke zarovnať, a tak je dávkovanie presné. Priehľadné viečko umožňuje kontrolovať stav zostávajúceho mliečka.

Dobrú chuť drobčekovia!

  Podobne sme na tom aj my a od dnes sme zacali tu bebu komfort a tiez nikdy nebol ziadny problem nedame na bebu dopustit.🙂

  5. sep 2017

  @zuzana28183 tak sme mali stastie alebo je fakt TOP 😉

  6. sep 2017

  @jaja9891 podla mna je TOP kamoska tiez pri nom skoncila a pred tym bola zastanca ineho.🙂

  6. sep 2017

  Dobry chcem sa opytat ako davkujete na 240 ml vody kolko naberaciek mliecka davate

  5. apr 2018

  @mariakerpcar 8 naberaciek....podla navodu...je to vzdy 1 naberacka na 30 ml vody ....cize 8.30=240

  5. apr 2018

  Dakujem lebo na krabicke je len na 210 tak som nevedela

  6. apr 2018

  @mariakerpcar nie je za co 🙂

  6. apr 2018

  Výborné mliečko.Na začiatku som vystriedala veľa iných mliek a nakoniec som skúsila Bebu optipro comfort1 a sadlo najlepšie.Máme už 16mes.a papáme už Bebu3 😉 .Môžem len odporučiť🙂

  8. júl 2018