Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
janinah
Správa bola zmenená 13. okt 2019
Rýchlo čítam nadpisy v diskusných príspevkoch a potom to vyjde tak,že koniec jedného spájam so začiatkom druhého...celkom sranda mi vychádza...
- po vysadení antikoncepcie Strata vodičského preukazu....
- pri depresii Karlova univerzita
- na uspávanie 6t. babetka Krémy dr. Sandra
- alkohol Pomoc sociálnej rodine
- k chudnutiu Jasnovidka Eva
a topka....môjho priateľa Máte aj vy doma
:slight_smile:
Zobraz celú správu
janinah
Správa bola zmenená 6. okt 2019
#vianocne_trhy
s prihladnutím na to,čo sa dá vidieť,robiť v danom meste pre 14.r. pubertiaka..vybrali by ste
1. Krakow
2 .Budapest
3. Drážďany
4. iné- ktoré a prečo
Prahu a Brno už dosť dobre pozná.Ďakujem.
Zobraz celú správu
janinah
2. okt 2019
Pozeráme už pár hodín tv a všade Karel,moja dcéra vraví ...že vraj naspieval 1000 piesní,to všetky si teraz pozriete?"....asi áno,jedna krajšia ako druhá..taký pán spevák sa tu ešte dlho nenarodí....:frowning2:
Zobraz celú správu
janinah
29. sep 2019
#inhalacia
má význam,ak je zápal dých. ciest od hlasiviek dolu,teda priedušky.Inhaláciou sa tam má dostať liek,ktorý ak má byť účinný sa má rozptýliť na nanometre /podla tejto požiadavky kupovať inhalátor,inak vám stačí hrniec s horúcou vodou a bylinkami.Pri dutinách a soploch je treba suché teplo-solux a samozrejme lieky,kvapky do nosa.Preplachy nosa konvičkou sú potrebné u alergikov.Podla matiek z MK je inhalácia "moderná" čo tak pozorujem,ale inhalácia má svoje indikácie,ak to má byť ozaj inhalácia v pravom zmysle slova.Teda ak máte dieťa prieduškára kupujte inhalátor,ak máte dutinára kupujte solux.
To je môj poznatok z čias,keď som bola orl sestra,možno to niekomu pomôže.
Zobraz celú správu
janinah
28. sep 2019
Zobraz celú správu
janinah
20. sep 2019
Syn 13r. mi doniesol na narodky 3 gerbery v kytičke....Števko,ďakujem krásne,to si až tri kvietky kúpil za svoje peniažky?....no,chcel som len jeden,ale to sa mi zdalo málo,tak som pýtal dva,ale teta predavačka povedala,že to len zomretým sa nosia dva kvety,tak som MUSEL kúpiť tri...ach,dieťa moje úprimné:slight_smile:
Zobraz celú správu
janinah
20. sep 2019
Mám dnes narodeniny a som PN,trochu sa nudím,oslava až v podvečer,tak mi napadlo sa opýtať,kde sa vy ,mladé ženy,vidíte v mojom veku,teda po 50tke? Čo by ste vtedy chceli mať a mať za sebou? odžité,precestované,vyriešené...nech sa trochu porovnám a možno aj pousmejem nad predstavami a realitou:wink:
Zobraz celú správu
janinah
20. sep 2019
#vyzva na podporu zákonov na zlepšenie ochrany života
https://www.citizengo.org/sk/lf/173508-vyzva-po...
Zobraz celú správu
janinah
10. sep 2019
Keď otec ide prihlásiť syna na jazykovku a prihlási sa tam aj on.Tak tu teraz počúvam....Števko,nauč sa na zajtra,aby sme v hanbe neostali....ok,oci,neboj sa,naučím sa a budem ti šepkať.:slight_smile:
Zobraz celú správu
janinah
9. sep 2019
#tallin
#muzeum_kgb
Vojdete do podzemia a čistá depka na vás príde.Nech nič podobné ľudstvo nikdy viac nedopustí.
Zobraz celú správu
(8 fotiek)
janinah
4. sep 2019
#sankt_peterburg
Mesto ,ktorá stojí za návštevu,nič krajšie som zatiaľ nevidela:wink:
Zobraz celú správu
(30 fotiek)
janinah
23. júl 2019
#prekladatelstvo
Nájdem niekoho kto pracuje ako prekladateľ a prekladal aj ako študent vš? prosím IP,ďakujem.
Zobraz celú správu
janinah
Správa bola zmenená 15. júl 2019
#historia kakania

áno,dobre čítate:wink:....poučné,zábavné,nie vulgárne,nasmejete sa....
https://www.youtube.com/watch?v=4O5NhGaYVfo
Zobraz celú správu
janinah
23. máj 2019
Potrebujem poslať eurá vysokú čiastku na dcérin účet v Česku a teda ona si už vyberie ako české koruny.Ako to urobiť,aby sme na tom stratili čo najmenej? Vyberať tu eurá a meniť u nás na koruny je asi blbosť,keďže je to vysoká čiastka...,..ďakujem.
Zobraz celú správu
janinah
11. máj 2019
Sme na wellnes pobyte.Vravím manželovi- objednala som ťa na thajskú masáž.Jeho jediná otázka k tomu bola- koľko rokov má Thajka? :slight_smile: ..fakt sú tí chlapi z Marsu....lebo ja by som sa pýtala- kedy? za koľko? kde to mám ísť?...
Zobraz celú správu
janinah
3. máj 2019
#recept
Jablkové müsli tyčinky so škoricou (cca 6-8 porcií)
Potrebujeme:
1 šálka ovsených vločiek
½ šálky ražných vločiek
½ šálky hrozienok
½ mandlí, nakrájaných na polovicu
1 lyžica škorice
1 banán (treba popučiť vidličkou)
1 kvalitná detská výživa, prípadne 2-3 rozvarené a pomixované jablká
1-2 lyžice medu alebo iného sladu na dosladenie

Na začiatok dáme vločky spolu s orieškami opiecť do rúry na 180 stupňov, na 10 minút, aby získali lepšiu chuť a vôňu. Potom zvyšné ingrediencie zmiešame dokopy, spolu s mierne opečenými vločkami a orechmi. Ak sa nám zmes zdá príliš riedka, zahustíme ju celozrnnou múkou. Ak príliš hustá pridáme viac detskej výživy a medu. Zmes stlačíme na plech, vystlaný papierom na pečenie a pečieme pri teplote 180 stupňov 30 minút. To, či už je zmes hotová, spoznáme podľa toho, že zhnednú okraje. Ešte teplú ju potom nakrájame studeným nožom do tvaru tyčiniek.V chladničke nám potom tyčinky vydržia aj týždeň.
Zobraz celú správu
janinah
25. apr 2019
#pracovna_pohotovost
Nájdem tu niekoho,kto má pracovnú pohotovosť mimo pracoviska /platené čakanie doma/ a v prípade potreby je zavolaný do práce? najlepšie zdravotníctvo,ale aj iné odvetvia,prosím IP,ďakujem.
Zobraz celú správu
janinah
20. apr 2019
Môj kolumbijský zať učiaci sa slovenčinu...Lenka /moja dcéra,jeho manželka/ je zla....zla....čumím na neho ako puk....zlatá....dodal nakoniec....ešteže tak:wink:
Zobraz celú správu
janinah
20. apr 2019
10 plechov kysnutého a 4 litre hrstkovej polievky ...tak to vyzerá,keď máte všetky deti doma na sviatky a ešte službu s jedlom u dedkovcov:wink: nesťažujem sa,som šťastná,že mám pre koho variť:slight_smile:
Zobraz celú správu
janinah
11. apr 2019
#london
Ak sa tam niekedy vyskytnete s mužom akéhokoľvek veku,tak odporúčam prehliadku vojnovej lode Belfast,ktorá ako múzeum kotví na Temži.
Zobraz celú správu
janinah
4. apr 2019
Syn 13.r. na výlete v Londýne..no,Števko,ako sa ti páči Londýn?... tak na 9 z 10 /bodov/....áno? a 10 z 10tich by bolo kde?...mami,počula si už,že všade dobre,doma najlepšie? 10 z 10tich je predsa doma....
tak som sa zamyslela,že toto moje dieťa má fakt pravdu...domov je len jeden:slight_smile:
Zobraz celú správu
janinah
21. feb 2019
Pani Zlatica Kušnírová /žena ako ja,žena ako ty/
„Apelujem na Slovensko, aby sme sa nevzdávali a bojovali za správnu vec. Aby už nebol žiaden Janko a Martinka, ktorí pozerali do hlavne pištole a nevedeli si rady a nedokázali sa ubrániť. Aby už žiaden farmár nebol na poli zavraždený a aby ozaj Slovensko bolo čisté. Ľudia sa musia zmobilizovať, nie kvôli nám a farmárom, ale kvôli sebe, lebo nikto nevie, kto bude ďalší na rade.“
Zobraz celú správu
janinah
21. feb 2019
#dnes
o 17 som na námestí v našom meste.Nechám doma dcéru s horúčkou a
idem,lebo toto čo si už na nás dovoľujú /viď naposledy farmárov v BA/ je priveľa.Zvýšili mi plat zdrav. sestry," až "o 15 eur ako špecialistke, hmm,díky, podľa médií to malo nad 100 eur.Moja najstaršia žije v zahraničí,stredná sa rozhoduje, 13. r. syn je už rozhodnutý na SK neostať.Všetko schopné inteligentné odchádza. Tak neseďme doma pri tv,unavení z práce a rezignujúci,postavme sa tam dnes aj kedykolvek bude treba,lebo ozaj už STAČILO!
Zobraz celú správu
janinah
8. feb 2019
#chripka
znova útočí.Darí sa jej veľmi dobre,aj vďaka počasiu,ale hlavne "vďaka" hlúpym a nezodpovedným ľuďom.Vo vlastnom záujme treba zaľahnúť aspoň na tri dni do postele a seriozne sa liečiť,nešíriť chorobu na okolie.Ani vám by sa nepáčilo,že ochoriete,lebo vás ktosi nakazil.Ak vám dôjde taký chorý kolega do práce,tak mu dať jasne najavo,že toto nie,toto sa vám vôbec nepáči,ozaj také správanie netreba tolerovať,aj ked u Slovákov je typické ťahať sa do roboty s vyplazeným jazykom a ešte aj čakať,že kolegovia za mňa potiahnu,však som chudáčik schoretý,Aj tu čakám komentáre,že musím do roboty,lebo....no,nemusíš,musí sa len zomrieť.
V domácom prostredí veľa vetrať,chorého izolovať do inej izby,veľa tekutín- čaj s medom a citronom je neprekonateľný pri chorobe + vitamíny v prírodnej forme.
Zobraz celú správu
janinah
24. dec 2018
Zobraz celú správu
janinah
24. nov 2018
Srdcom doma
podporte ich snahu,aby mohli voliť aj Slováci žijúci v zahraničí
https://www.srdcomdoma.sk/
Zobraz celú správu
janinah
17. nov 2018
Presné...trefné....aktuálne....už len si to uvedomiť aj tu na Slovensku....
Zobraz celú správu
janinah
20. okt 2018
Ako sa postupuje,ak človek potrebuje dať zošrotovať staré auto?Ďakujem.
Zobraz celú správu
janinah
25. sep 2018
Ráno sme sa stretli s 13.r. synom v kúpelni pri veľkom zrkadle,on v slipoch. Vravím: "ach,dieťa moje,aké si mi chudučké..." a moje dieťa mi na to povie : "závidíš,mamka,však":grinning:
Zobraz celú správu
janinah
21. sep 2018
Zobraz celú správu
Strana
z 2
Predošlá Strana
z 2
Ďalšia